PRIDAŤ INZERÁT

Zlaté náramky KORAI

OBLEČENIE

Zlaté náramky KORAI

03.06.2015   Trnava   http://www.korai.sk

Zlaté náramky najvyššej kvality za bezkonkurenčné ceny. Dámske a pánske náramky zo 14 karátového žltého zlata v rôznych dĺžok, vzoroch a šírkach za prijateľné ceny nájdete v internetovom obchode so šperkami KORAI.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: E-shop Korai  Telefón: 0908233999Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 69Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Nedeľa, 21.7.2019
Daniel

Vyberáme z vašich inzerátov:


Fiat marea weekend 1,9 JTD 105

Dobrý deň predám fiat marea weekend 1,9 JTD auto plne pojazdné šlape ako hodinky akurát má nejaké estetické vady (nič hrozné ak má niekto čas dá to dokopy),ďalšia vec je že má rozbité tlmiče (v jednom servise hovorili že sú to len unavené pružiny tak teda neviem) tie nie su sice drahé ale na moje finančné pomery áno a má zadné kolesa take rozčapené :D na fotkach vidno (ložiská treba vymeniť). Auto predávam za nízku cenu pretože potrebujem súrne peniaze. Najlepšie vidieť osobne. Volať nonstop a na mail odpíšem vždy :)


Labrador retriever - šteniatka s PP

Chovateľská stanica Deizigold ponúka na predaj šteniatka žltej farby s rodokmeňom pôvodu.Šteniatka sú po výborných a výstavne vedených rodičoch.Možnosť je si vybrať s dvoch našich vrhov.Šteniatka budú pripravené k odberu koncom júla a začiatkom augusta a to 4xodčervené,očkované a čipované.Máme na predaj 5 psíkov a 5 feniek.Otec oboch šteniatok je Kiss Me Dolce Gusto z Choče:Res.BIG,BIG 3,5x BOB,8x CACIB,2x Best Male,2x BOS,Victory Junior Winner 2013,2x BIS Puppy,BOB Puppy,5x BOB Junior,3x BIG Junior,TOP 2 Junior,TOP 3 Junior BIG,DBK 0/0,DLK 0/0,OVVR 1.cena.Matka šteniatok je Zeto Jones Of Vatrová: BOB BABY,BYS BABY,CAC,CACIB,DBK 0/0,DLK 0/0,očný certifikát.


Preprava na letisko/letiská

Ponúkame Vám prepravu na letiská Krakow, Katowice, Bratislava, Košice, Viedeň, Budapešť a ďalšie. Preprava z a na letisko Poprad z celého Slovenska. Preprava v akomkoľvek čase. Profesionálny prístup. Ponúkame aj prepravu na rodinné a firemné akcie.


Mam na predaj MT Sony Ericsson ,,Ray\"

predam MT S.Ericsson ...Ray..,v 100%stave