PRIDAŤ INZERÁT
Inzerát neexistuje
Dnes je Sobota, 20.10.2018
Vendelín

Vyberáme z vašich inzerátov:


Prenájom 3-izbový byt / apartmán / - Leštiny

Ponúkame na dlhodobý prenájom 3-izbový byt / apartmán / v obci Leštiny. Nachádza sa na 1. poschodí len v 4 bytovom dome. Má samostatný vchod. Výmera bytu je 50 m2. Dispozične pozostáva z kuchyne prepojenej s obývacím priestorom, dvoch samostatných izieb, kúpeľne a samostatného WC. Môže sa prenajať zariadený, ale aj nezariadený. Maximálne je to určené pre 4 osoby. Nájom je 220,- Eur + 50,- Eur zálohová platba za energie /el. energia, voda, káblová TV/2 osoby. Nájom je k dispozícii od 01.05.2016, poprípade dohodou. Kontakt na makléra 0910946602, 0908946602.


Zámečník - montáž ve výrobě

Nabízíme volná pracovní místa na pozice \\\\\\\" Manipulant\\\\\\\", práce na zaučení - montáž chladících zařízení a chladírenské techniky. Požadujeme: -vyučení ve strojírenském oboru -nutná manuální zručnost -spolehlivost, zodpovědnost -ochotu pracovat na turnusy Nabízíme: -hlavní pracovní poměr -zajímavé mzdové ohodnocení -proplácené ubytování a cesta -denní diety 165,- -dlouhodobé zaměstnání v prosperující firmě Místo výkonu práce: Kaplice okr.Český Krumlov Nástup: ihned /dohodou.


Everyday Slovak

I am offering private Slovak lessons fo foreigners in Bratislava, I teach children, students and adults, from beginners to advanced. Are you interested, just contact me.


Banketové Ghost stoličky- 100ks, II.akosť

Predám 100ks banketových Ghost stoličiek v zlatej farbe s bielou koženkou, stoličky sú nové, majú malinké škrabance na konštrukcii - ktoré si často ani nevšimnete, poťahy sú v 100% stave. Pôv. cena: 87,99€, teraz je cena 49,99€/ks. Predám aj po častiach. Stoličky boli kúpené v CONFER.shop, čiže sú vo veľmi dobrej kvalite, sú pevné a stabilné, Dopravím kamiónom po Slovensku za 120-200€. Aktuálne do zmazania. Link na dodávateľa stoličiek prikladám dole...