PRIDAŤ INZERÁT
Inzerát neexistuje
Dnes je Utorok, 18.12.2018
Sláva, Slávka

Vyberáme z vašich inzerátov:


nadrz

Predam nadrz objem 1000 lit. Vhodna do zahrady atd nadrz je 100% stave neposkodena ma vypustny ventil spolu s predlzenym nastavcom, je cista bola raz pouzita cena za kus je 55eur.


Stavebné práce

Hľadám prácu. Robím murárske, maliarske, natieracie, výkopové, búracie prace. Ďalej odstraňovanie podkrovia, planírovanie, vyrovnávanie terénu, sťahovanie, nosenie stav. materiálu, pílenie, sekanie dreva, čistenie, upratovanie stavieb, povál, starých domov a bytov ako aj iné prace stavebného druhu. Cela SR. Lacno. Cena dohodou. Prosím volajte len na číslo 0907 323 903. Nie na e-mail.


SEO-linkbuilding získavanie spätných odkazov

Linkbuildingom zabezpečujeme budovanie a získavanie spätných odkazov na kvalitných weboch. Pomôžeme Vám pri umiestnení na popredných miestach vo vyhľadávačoch a získavaní nových zákazníkov. Linkbuilding Vám nastavíme podľa vašich predstáv a cieľov.


Výroba nábytku na mieru, do interiéru aj exteriéru.

Stolárstvo Olexak, Ponuka : kuch.linky,vstavané skrine,postele, šatníky,obývacie steny,regále,stoly, dvere,okná,kancelárske zostavy. Záhradný nábytok,drevené obklady, prístrešky,podlahy,schody,zábradlia, altánky,pulty..... Výroba nábytku na mieru do interiéru i exteriéru, lacno, rýchlo s dovozom a montážou : kuchynské linky, schody, šatníky, skrine, postele, obklady, plavajuce podlahy. MASIV, DTD, MDF. Aj do kancelárie, domácnosti, kúpeľne, reštaurácie … Dovoz nad 999€ je zadarmo do celej SR Dovoz možný aj do Rakuska! Dlhoročné skúsenosti s výrobou nábytku. Zákazkové stolárske práce. Fb(facebook) stranka: Stolárstvo Olexak