PRIDAŤ INZERÁT

OPISOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV

PRÁCA

OPISOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV

19.04.2015   celá SR   

OPISOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV – OPISOVANIE, ROZMNOŽOVANIE, ROZPOSIELANIE A SPRACOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV. VYKONÁVANIE ADMINISTRATÍVNYCH ÚLOH NA ZÁKLADE POKYNOV. ZÁROBOK 500 € / MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANI, ŠTÚDIU, MD A DOCHODKU.

Zadarmo

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Vladimir Vojtko  Telefón: 0905511918Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 49Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Utorok, 16.7.2019
Drahomír

Vyberáme z vašich inzerátov:


SENATOR COMFORT

Predam bycikel SENATOR COMFORT.lahka alu kostra 7rychlost,gel sedadlo NOVE.


Námet na chudnutie

Nahraďte svoje raňajky a večeru naším Zdravým jedlom (kokteil), ktorý môžete užívať aj v kombinácií ďalších doplnkov na prírodnej báze plných živín a vitamínov a začnite chudnúť - síce pomalšie ale zdravo a trvalo. Zdravé jedlo získate za 54,50 Eur + poštovné. Obsahuje 60 porcií, takže 1 balenie máte na 1 mesiac. Nakoniec aj ušetríte. Súčasťou balenia je aj darček. Ak Vás moja ponuka zaujala, vyplňte formulár na stránke a ja Vás budem kontaktovať.


Administratívna brigáda

Ponuka administratívnej brigády. Zárobok 500 € / mesačne. Zaškolíme. Náplň práce: marketing, vybavovanie emailov, plnenie úloh, opisovanie, rozmnožovanie, rozposielanie a spracovanie reklamných dokumentov. Práca z domu. Pracovný čas flexibilný. Za každú splnenú úlohu je odmena 5 €. Odmeny sú vyplácane do 72 hodín od splnenia úlohy. Počet úloh nie je limitovaný, je na Vás koľko odpracujete, toľko si zarobíte. Ja osobne som s brigádou veľmi spokojný, skutočne funguje, odporúčam. Pre zamestnaných, nezamestnaných, študentov, dôchodcov, MD.


Predám koberec

Predám koberce dva kusy. Rozmer 150x80. Cena za kus 15 eur