PRIDAŤ INZERÁT

Administratíva – Spracovanie reklamných dokumentov

PRÁCA

Administratíva – Spracovanie reklamných dokumentov

16.04.2015   celá SR   

OPISOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV – OPISOVANIE, ROZMNOŽOVANIE A ROZPOSIELANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV. ZÁROBOK 500 € / MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. VIAC INFO NA:telefónnom čísle 0902 082 129.

Bez ceny

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Kristína Salvová  Telefón: neuvedenýKontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 174Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Streda, 22.5.2019
Júlia, Juliana

Vyberáme z vašich inzerátov:


Posilovací stroj Technogym - Half Rack Pure

Olympic Half regál s nastavitelnou lavičku je elegantní průchozí navrženy, trvanlivý kus zařízení s multi-úhlových bradu rukojetí a integrovaným držákem na skladovací činka. SPECIFIKACE Délka (mm | in) 1406 | 55 Šířka (mm | in) 1260 | 50 Výška (mm | in) 2363 | 93 Hmotnost (kg | lbs) 210 | 463 Stroj je kompletně repasovaný a 1 rok na něj drží záruku Fitness pohotovost, která vám poskytne i následný servis. Stroj vyhledáváme v Evropských aukcích a proto pokud vás zajímá aktuální cena a termín dodání napište si o nabídku. Provozujeme bazar a podobné stroje i rozbité od vás rádi odkoupíme. Cena je bez DPH. Prodej pouze pro plátce DPH.


Apple MacBook Pro With Retina display - Core i7 2.3 GHz

Stav: - Nový (žiadne škrabance / Damages) Jednoduché nastavenie, skvelý výkon, spoľahlivé. Operačný systém (Apple OS X 10.9 Mavericks) CPU Intel Core i7 (4th Gen) 2.3 GHz Max Turbo (rýchlosť 3,5 GHz) Priame všetky vaše otázky a dotazy na náš e-mail pre viac informácií SKYPE: metro_electroltd


Náplne pre tlačiarne - super cena!

Tovar je z veľkoskladu od priameho dovozcu. Predám za super ceny atramentové a tonerové kazety pre tlačiarne. Okrem kaziet i fotopapier, atrament, plniace sady, či resetéry. Ceny atramentových kaziet sú už od 0,99 € a tonerových už od 7,19 €. Info aj na webe.


Hľadám doručovateľov denníkov a časopisov

Hľadám doručovateľov denníkov a časopisov v Partizánskom. Bližšie informácie poskytnem telefonicky.