PRIDAŤ INZERÁT

Jeunesse Global

PRÁCA

Jeunesse Global

13.04.2015   celá SR   http://www.monika36.jeunesseglobal.com

Pre spoločnosť Jeunesse hľadám budúcich managerov a team lídrov, schopných vybudovať dodávateľsko-odberateľské zastúpnia v jednotlivých krajoch a aj v zahraničí. Nie je potrebná živnosť, vhodné aj pre študentov, ktorí po skončení školy chcú mať vytvorený vlastný biznis,vhodne aj pre dôchodcov, zien na MD, aj pre podnikateľov,ktorých vlastne podnikanie neprináša ovocie. Vzdelanie nie je rozhodujúce. Náklady na otvorenie vlastného e-shopu Jeunesse sú len 27,-€. Pri registrácii pre rýchlejší rast je možné si zakúpiť registračné balíky. Biznisu sa viete venovať aj popri zamestnaní alebo na plný úväzok (za väčšie peniaze). Nepracuj na šéfa, pracuj pre seba a vytvor si vlastnú pobočku - franšízu. Provízny systém odmeňovania. Pre viac informácii má kontaktujte

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: monika  Telefón: neuvedenýKontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 48Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Piatok, 23.8.2019
Filip

Vyberáme z vašich inzerátov:


zarábajte dennne

Dobrý deň. Začnite zarábať tým, čo robíte denne. Chatujte, hrajte hry, surfujte, nakupujte lacnejsie z pohodlia domova na PC, z tabletu alebo v mobile Registrácia je ZADARMO, NIČ NEKUPUJETE, ANI NEPREDÁVATE. pre viac info píšte mail.


OPISOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV

OPISOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV – OPISOVANIE, ROZMNOŽOVANIE, ROZPOSIELANIE A SPRACOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV. VYKONÁVANIE ADMINISTRATÍVNYCH ÚLOH NA ZÁKLADE POKYNOV. ZÁROBOK 500 € / MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANI, ŠTÚDIU, MD A DOCHODKU.


Prerástli Vám dlhy cez hlavu?

Máte dlhy, ktoré nedokážete splácať. Volajú Vám Vaši veritelia a vyhrážajú sa Vám. S nami neprídete o strechu nad hlavou. Sme tu pre Vás. Pošlite sms na číslo 0948 60 45 60 v tvare – meno, priezvisko a poštové smerovacie číslo a pomôžeme Vám. Zavoláme Vám spätne do 24 hodín.


poprad katowice

Preprava na letiska Krakow, Katowice, Bratislava, Budapest, Vieden v oboch smeroch. Letisko Poprad z celeho slovenska.