PRIDAŤ INZERÁT

Servis notebookov NA POČKANIE NONSTOP

ELEKTRONIKA

Servis notebookov NA POČKANIE NONSTOP

26.03.2015   Bratislava   http://www.eoprava.sk

Ponúkame profesionálne opravy základných dosiek počítačov, notebookov a tabletov, PRE CELÉ SLOVENSKO aj cez poštu a kuriéra. DIAGNOSTIKA JE ZDARMA, Zákazník chvaľuje opravu. Možnosť opravy cez Slovenskú Poštu! Opravy: Výmeny všetkých druhov konektorov a slotov Opravy po poliatí tekutinou Opravy po skrate Opravy dosky keď notebook nejde zapnúť Opravy grafických kariet v notebookoch a PC Viac opráv a informácii nájdete na webe prípadne Vám radi pomôžeme telefonicky alebo prostredníctvom emailu V prípade zaslania dosky je nutné nechať v doske napájací konektor a power button na zapnutie.

1 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Eoprava  Telefón: 0910100501Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 74Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Streda, 11.12.2019
Hilda

Vyberáme z vašich inzerátov:


Ponuka pre každého

Máte záujem o platovo zaujímavú prácu s flexibilným pracovným časom? Chcete sa priučiť a orientovať vo všeobecných informáciách, ktoré vám zabezpečia skúsenosti? Naša stabilná a profesionálna spoločnosť ponúka prepracovaný systém vzdelávania ,školení a tréningov, ktoré vám pomôžu zaujímavému platovému ohodnoteniu.


Stačí trochu zručnosti

Prijmú sa spoľahliví spolupracovníci pre jednoduchú manuálnu brigádu, zmluva, práca posielaná poštou, hotovú prácu zamestnávateľ odoberá a prepláca v pravidelnom výplatnom termíne na účet alebo šekom. Plat sa vypláca k 30 dni na účet, možné robiť na hlavnej aj vedľajšej príjem. Stačí trochu zručnosti a organizovanosti. Platí pre celú Slovenskú republiku.


Predám Odchovňu-pre papagaje,exoty

Predám Odchovňu-pre papagaje,exoty Ochovňa digitálne nastavenie teploty, vlhkomer rozmer 65x55x45cm Viac info na 123nakup eu


Nebaví vás len tak sedieť?

Nebaví vás sedieť doma a premýšľate ako si vylepšiť rodinný rozpočet? Túto ponuku som našla, keď som nutne potrebovala peniaze a nemôžem si ju vynachváliť. Jednoducho som odpovedala na inzerát a bolo, po formalitách mi prišiel materiál, ktorý som spracovala a poslala späť. Potom už som len čakala, až mi naskočí na účte peniaze, plat je posielaný k 30 dňu na účet