PRIDAŤ INZERÁT

PONUKA ADMINISTRATIVNEJ BRIGADY

PRÁCA

PONUKA ADMINISTRATIVNEJ BRIGADY

28.02.2015   celá SR   

PONUKA ADMINISTRATÍVNEJ BRIGÁDY. VYKONÁVANIE ADMINISTRATÍVNYCH ÚLOH NA ZÁKLADE POKYNOV. OPISOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV – OPISOVANIE, ROZMNOŽOVANIE, ROZPOSIELANIE A SPRACOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV. ZÁROBOK 500 € MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANI, ŠTÚDIU, MD A DOCHODKU.

Zadarmo

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Vladimir Vojtko  Telefón: 0905511918Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 83Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Pondelok, 14.10.2019
Boris

Vyberáme z vašich inzerátov:


Hotové vchodové dvere a dvere na objednávku

Dakos vám ponúka hotové vchodové dvere v rôznych rozmeroch a prevedeniach už aj za 260€! Popis dverí:Masívna oceľová výstuha,5 bodové zamykanie,3D nastaviteľné panty, Hliníkový prah, Zateplené dverné výplne,Izolačné dvojsklo,6komorový profil.Darček:kľučka a zámok!Vchodové dvere na objednávku už aj za 292€!Dvere si môžete objednať v ľubovoľnom rozmere,s otváraním donútra alebo von, v pravom alebo v ľavom prevedení,vo farbe: biela alebo zlatý dub.Novinka:dvere z 88mm-ového profilu, s 32mm-ovým zateplenmý panelom a izolačným 3sklom už aj za 470€!Posielame po celom SK!


Barborka

Jsem Barča, jsem hodně nesmělá a dlouho mě trvalo nafotit tyhle fotky. Ale nakonec jsem to zvládla. Povedly se, co myslíš? Moc ráda bych našla pohodového muže na výměnu písmenek. Pokud ale ztratím zábrany, stává se ze mě dračice :-) Napiš na MN(mezera)BARBO a tvuj text, odešli na číslo 7804 a čekej na moji odpoveď. Nebo zavolej na 0900799123 cena volaní 2 eur/min. SMS CHAT je pro starší 18 let! Cena kazdej odpovednej SMS je 1.60 EUR s DPH. Provozuje: Starlink Media s.r.o., PO BOX 19, 341 01 HD


Práca riadená z domu

Hľadáte si prácu, ktorá Vás zaujme, bez šéfa, zo zaškolením a budúcnosťou? Rozširujem svoj pracovný tím a hľadám ľudí od 18 rokov, ktorí si chcú zlepšiť svoju finančnú situáciu. Je nenáročná na čas a vhodná pre mamičky na MD, dôchodcov, alebo aj pre zamestnaných, ako privýrobok.


Odvoz starého nábytku, postelí, skríň, vypratávanie

Odvoz starého nábytku, postelí, skríň, sedacích súprav, vypratávanie bytov, garáží, pivníc, odvoz stavebnej sute, odvoz odpadu. Volať pon - ned. Od 28.07.2014 do 09.08.2014 zľava 40% na všetky služby.