PRIDAŤ INZERÁT

*** Luxusná spoločníčka

PRÁCA

*** Luxusná spoločníčka

25.02.2015   celá SR   http://www.spolocnicka.net

Vážené dámy, ponúkame vám vytvorenie profesionálnej a veľmi úspešne web prezentácie za účelom sprevádzania klientov. Garantujeme vám okamžite množstvo ponúk na stretnutie! Ako jediný na Slovensku máme 12 ročné skúsenosti s vytváraním prezentácií . Spolupracuje s profesionálmi.

4500 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Laura  Telefón: 0948512161Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 34Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Streda, 24.10.2018
Kvetoslava

Vyberáme z vašich inzerátov:


Servis Notebookov,Oprava notebooku

Oprava Grafickej karty aj int,základnej dosky,biosov, konektorov,displejov,tabletov,nonstop-24h,opravy osobne aj poštou,diagnostika je vždy zdarma.tel: 0911 347 123,


ZDRAVIE NA PRVOM MIESTE!

Máte zdravotné problémy, chceli by ste schudnúť, pribrať, ste bez energie alebo jednoducho chcete vedieť ako sa zdravšie stravovať? Pošlite nám Vašu fotografiu s popisom čo Vás trápi. Vybraní z Vás budú pozvaní na konzultáciu zdravia, komplexnú analýzu tela na telesnom analyzéri tanita a spoločne zistíme ako Váš zdravotný stav zlepšiť! V prípade vážneho záujmu zasielajte fotku s Vašimi kontaktnými údajmi na e-mailovú adresu.


Anglické lekcie

Naučím hovoriť po anglicky deti, študentov aj dospelých, učím všetky jazykové úrovne, pomôžem vám s gramatikou aj konverzáciou.


Práca z domu s PC, internetom a telefónom

Prijímame nových spolupracovníkov do dynamického kolektívu. Požadujeme znalosť práce s počítačom, internetom, komunikatívnosť, samostatnosť, záujem o zdravý a aktívny životný štýl. Ponúkame možnosť pracovať z pohodlia domova, časovú nezávislosť, adekvátne finančné ohodnotenie + odmeny naviac a možnosť kariérneho rastu. Kompletne zaškolíme aj z domova. Pre výber vhodnej pozície je potrebné prejsť výberovým procesom. Preto nás kontaktujte mailom alebo priamo cez web stránku businessfromhome bodka eu