PRIDAŤ INZERÁT

Predám repro sústavu značky DAN

HUDBA, UMENIE

Predám repro sústavu značky DAN

26.01.2015   celá SR   

Predám 2x 400 W repro sústavu-troj pásmové satelity. Som prvý majiteľ, repro nebolo nikdy namáhané, hrali sa na nich len svadby, tanečné zábavy takže sú v 100% stave viď. foto. Bližšie info osobne. Repro je možné predviesť-vyskúšať. Kontakt: 0917 117 498. Na SMS neodpovedám

300 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Andrej  Telefón: 0917117498Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 69Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Utorok, 22.10.2019
Sergej

Vyberáme z vašich inzerátov:


Vlnitý plech

Predám vlnitý plech pozinkovaný 76 x 200 cm, hrúbka plechu 0,4 mm. Nepoužitý, nový. Cena za jeden kus je 6,50 €. Zabezpečím dopravu.


Servis notebookov

Servis notebookov za najlepšie ceny. Diagnostika ZADARMO, aj pri odmietnutí opravy. Servisujeme pre CELÉ SLOVENSKO cez Slovenskú poštu, UPS, DPD alebo DHL kuríera. V prípade zaslania notebooku adresu nájdete na našom webe, pri zaslaní posielať bez baterky, nabíjačky a príslušenstva. Ponúkame: Displeje do notebookov 15,6\\\\\\\\\\\\\\\" LED 1366x768 za 67€, výmena ZDARMA, záruka 2 roky Oprava grafiky Reball 35€, prepastovanie a vyčistenie ZDARMA, zár. 3 mesiace Klávesnice do notebookov 25€ - 35€ Výmena ZDARMA! Zár. 2 roky Oprava klávesnice (doplnenie písmenok a pod.) 5€, oprava iba ak je možná!


Vaša práca - Vaším koníčkom

Túžite pracovať, ale pritom sa chcete vyhnúť bežnému pracovnému stresu? Staňte sa členom Slovenskej firmy Essens. Ide o prácu s parfumami, kozmetikou a tiež kvalitnými výživovými doplnkami. Nemáte žiadnych nadriadených a len vy si určujete koľko času a úsilia budete práci venovať. Staňte sa členom firmy Essens a Vaša práca bude zároveň Vaším koníčkom.Neplatíte žiadne vstupné poplatky, takže nič neriskujete. Pre bližšie informácie ma kontaktujte emailom,(prosím,nie telefonicky)


Školenie na VZV - Celá SR

Absolvujte školenie pre obsluhu motorových vozíkov všetkých tried a druhov a získajte Preukaz obsluhy motorových vozíkov platný v celej EÚ za výbornú cenu, našou hlavnou prioritou je osobný prístup ku každému a k Vášmu termínu školenia sa vieme vzájomne prispôsobiť. Lajkujte náš fanpage Vozíky-školenia.SK a sledujte naše novinky, príspevky, súťaže... .