PRIDAŤ INZERÁT

Obchodný vedúci, referent

PRÁCA

Obchodný vedúci, referent

21.01.2015   Trnava   

Spoločnosť zaoberajúca sa auditom a plánovaním pre FO a PO na základe prieskumu trhu. Úlohy : - spracovanie zložiek a žiadostí - tvorba portfólia - komunikácia s obchodnými partnermi - administratíva - tvorba analýz Výhody: - flexibilná pracovná doba - práca v mladom kolektíve - možnosť home office - zmluvne garantovaný kariérny rast - akreditovaný školiaci systém Osobné predpoklady: - flexibilita - komunikatívnosť - vytrvalosť - bezúhonnosť V prípade záujmu posielajte štrukturovaný CV na smolek.pracazavinacgmail.com

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Smolek Matúš  Telefón: neuvedenýKontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 58Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Štvrtok, 19.9.2019
Konštantín

Vyberáme z vašich inzerátov:


Predám originál bundu talianskej armády.

Blúza vo veľmi dobrom stave, rozmery - ramená- 50 cm, rukáv- 63 cm, hruď - 57 cm,pás - 53 cm. Pri platbe na účet cena 15,90 € s poštovným, pri dobierke 16,90 € vrátane poštovného. Model z roku 1992 Woodland. Materiál 100 % bavlna. Použitá - vyradená. Každé jemné poškodenie len dokazuje akú má za sebou reálnu históriu. V tomto prípade je natrhnutá na rukáve, viď foto.


Elegantné dámske náramkové hodinky

Predám elegantné dámske analógové náramkové hodinky z nerezovej ocele zn. Geneva. Ciferník v bielej farbe má priemer 4 cm, čas označený rímskymi číslami, dĺžka remienka 24 cm


Predáme detské obliečky

Predáme detské bavlnené obliečky MIMONI na veľkú posteľ. Balenie obsahuje 1xobliečku na paplón 140x200cm a 1xobliečku na vankúš 70x90cm. Materiál je 100% bavlna, zapínanie je na zips. Obliečky sú úplne nové, nerozbalené.


Poprad krakow

Preprava na letiska Krakow, Katowice, Bratislava, Budapest, Vieden v oboch smeroch. Letisko Poprad z celeho slovenska. Preprava bez obmedzeni v akomkolvek case.