PRIDAŤ INZERÁT

ponuka administrativnej prace

PRÁCA

ponuka administrativnej prace

21.01.2015   celá SR   

PONUKA ADMINISTRATÍVNEJ BRIGÁDY. OPISOVANIE, ROZMNOŽOVANIE, ROZPOSIELANIE A SPRACOVANIE REKLAMNÝCH SOKUMENTOV, VYKONÁVANIE ADMINISTRATÍVNYCH ÚLOH. ZÁROBOK 500€/MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV.PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANI, ŠTÚDIU, MD A DOCHODKU. VIAC INFO

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: donna  Telefón: neuvedenýKontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 54Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Utorok, 16.7.2019
Drahomír

Vyberáme z vašich inzerátov:


Wellness

Hľadám komunikatívnych ľudí, ktorí chcú v živote niečo dokázať na pozíciu odborného konzultanta. Práca na 4 - 5 hodiny denne. Príjem od 600 Eur a vyššie. Aj popri škole alebo práci. Zaškolím! Ďalšie výhody: - akreditované školenia hradené spoločnosťou - možnosť kariérneho rastu - zvýšenie príjmu už po dvoch mesiacoch - flexibilný pracovný čas - motivačné odmeňovanie - dovolenky hradené firmou - zaujímavé finančné ohodnotenie - práca v príjemnom kolektíve.


Onkologické, srdcovo-cievne ochorenia, vitamín c a lyzín,

Vedeli ste, že je srdcový infarkt zabíja ako číslo jedna v tejto krajine? 99% lekárov tvrdí, že je to v dôsledku aterosklerózy (kôrnateniu tepien) a vysokým cholesterolom.


Vypratávanie-čistenie bytov, pivníc s odvozom

Vypratávanie-čistenie bytov, domov, pivníc, kancelárií, likvidácia starého nábytku, zariadenia s odvozom na skládku, demolačné a búracie práce, vŕtanie. Odvoz, dovoz nábytku, zariadenia, skladanie nábytku, pokládka parkiet, maľby, stierky, upratovacie a čistiace práce. Po našej práci zostáva čisto. Ak máte záujem o naše služby, neváhajte a volajte !


Administratívne a kancelárske práce

Hľadám šikovných brigádnikov na administratívne a kancelárske práce. Prax nie je podmienkou, znalosť cudzích jazykov výhodou. Svoj štrukturovaný životopis zasielajte na emailovu adresu