PRIDAŤ INZERÁT

hudba na svadbu

HUDBA, UMENIE

hudba na svadbu

20.01.2015   Košice   

Ponúkam hudobnú produkciu ako DJ na svadby, plesy, jubileá a firemné akcie, spokojnosť zaručená.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: amadeo  Telefón: 0944446000Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 85Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Piatok, 24.1.2020
Timotej

Vyberáme z vašich inzerátov:


Predám uzlové pletivo

Predám zvárané pletivá , 4-hr pletivá , ostnaté a žiletkový drôty , drôty , stĺpiky pozinkované a poplastované , napínaky,betónové stĺpiky,podhrabové dosky, brány a bránky , bránové stĺpiky , uzlové pletivo, zvárané pletivá na zver , panelové oplotenie , príslušenstvo na plot, príchytky, čiapočky, vodiace spinky, U profil na podhrabové dosky , zemné skrutky , realizujem aj stavbu plotu okolo domov a podnikov . Pýtajte si cenovú ponuku .


Práca na doma

Sme nová spoločnosť na Vašom trhu a rozbiehame nové pobočky. Ponúkame: - 45% maržu z každého predaného produktu - 4-24% spätná provízia - 1000 € renta + následné provízie - Darčeky a odmeny hneď od začiatku práce - Zaujímavý a ľahko dosiahnuteľný autoprogram - Kvantový analyzátor – prístroj na podporu predaja, pre našich splupracovníkov - e-shop v 3 jazykoch ZDARMA Váše-shop bude vyzerať takto-náhľad klik sem - doživotnú a dedičnú registráciu - nemusíte skladovať produkty doma, firma ich pošle Vášmu klientovi za Vás - Viac informácií o spolupráci a produktoch si pozrite na našom krátkom videu na stránke


Tesárske práce

Vykonávame montáž striech strešných krytín montáž rín zvodov šalovanie schodov vencov, deky dlhoročná prax aj bez projektov.


Samolepky na stenu P.S. I LOVE YOU

Poteste svojho partnera na Valentina krasnou samolepkou I LOVE YOU na stenu, Cena 3,50€ ( pri kupe 2 ks postovne zdarma )