PRIDAŤ INZERÁT

Ponuka administrativnej prace

PRÁCA

Ponuka administrativnej prace

14.01.2015   celá SR   

PONUKA ADMINISTRATÍVNEJ PRÁCE. VYKONÁVANIE ADMINISTRATÍVNYCH ÚLOH NA ZÁKLADE POKYNOV. NÁPLŇ PRÁCE: SPRACOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV – OPISOVANIE, ROZMNOŽOVANIE, ROZPOSIELANIE A SPRACOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV.ZÁROBOK 500 € MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANI, ŠTÚDIU, MD A DOCHODKU.

Zadarmo

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Vladimir Vojtko  Telefón: 0905511918Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 77Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Utorok, 20.8.2019
Anabela

Vyberáme z vašich inzerátov:


Privýrobok 300-500 eur/mes.

Seriózna príležitosť na privyrobenie si popri zamestnaní, MD, dôchodku, štúdiu VŠ alebo kariéra. Osobné vedenie, zaškolenie zdarma, flexibilná pracovná doba.


Rekonštrukcie šikovne a kvalitne (ponuka služieb)

Krásny deň! Už viac ako 10 rokov vykonávame rekonštrukcie bytov a domov. Ponuka našich prác: Búracie práce, sadrokartónovanie, omietky, sieťkovanie, stierkovanie, maľovanie, betónovanie, vylievanie podláh, parkety. Dodržiavanie termínov, kvalitná práca za skvelé ceny a ústretovosť je pre nás samozrejmosť. Kontakt k dispozícii kedykoľvek. V prípade záujmu neváhajte kontaktovať telefonicky, emailom alebo smskou!


Práca na doma

Hľadáte prácu? Nebojte sa vyskúšať. Ponúkame Vám prácu na doma – administratívne práce. Popis práce: spracovanie reklamných dokumentov – opisovanie, rozmnožovanie, rozposielanie. Privyrobte si cez internet. Je to práca vhodná pre študentov, mamičky na MD, aj popri zamestnaní ale aj pre dôchodcov. Sama som na RD a prijem potrebujeme a môžem povedať, že to nie je nič náročné. Zárobok 300€/mesačne. Zaškolíme. Pre celé Slovensko.


Návleky na stoličky

Predám biele návleky na stoličky z gabardénu- k dispozícii cca 100-120 kusov...