PRIDAŤ INZERÁT

Minifoťáčik - kľúčenka, hračka

VŠETKO PRE DETI

Minifoťáčik - kľúčenka, hračka

06.01.2015   celá SR   

Predám funkčný foťáčik - kľúčenku, hračku, ktorá pri fotení vydáva zvuk a blesk - biele LED svetlo, rozmery: 3,5x4,5x5 cm, hmotnosť 40g, s retiazkou. Milý a vtipný darček, hračka pre vaše deti, priateľa.

4 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: mandy  Telefón: neuvedenýKontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 39Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Utorok, 21.8.2018
Jana

Vyberáme z vašich inzerátov:


LCD TV Panasonic

Typ: LCD TX-26LE60P Ponúkam na predaj v striebornom prevedený Televízor Panaconic s plochou obrazovkou LCD. NEPOŠKODENÝ ako Nový !!! Možnosť poslať foto. Uhlopriečka 63cm. Pripojenie: 2 x Scard, 1 x HDMI,Audio,Video, Vstup na anténu,vstup na sluchátka,vstup na reproduktor. 220V, 50Hz. Tel:0948479130 Cena: 110 Eur.


Transformers - dinosaurie vajcia !

Predám nový typ transformerov - dinosaurie vajcia, ktoré sa transformujú na rôzne praveké zvieratá a figúrky robotov. Perfektná hračka pre deti, rozmery: 8 x 4,5 x 12 cm. Na zadnej strane darčekového balenia kompletný obrázkový návod na transformovanie hračky.


Realizácia stavieb,RD,montáž plastovych okien

činnosť firmy. Realizácia stavieb na kľuč, podľa PD Rekonštrukcie budov,objektov,RD Obkladačské práce,obklad,dlažba,mramor Dodávka a montáž plastovych okien Zatepľovacie práce s konečnou upravou fasádnej omietky.Montáž sadrokarton s fínalnou upravou.


Kefírová hubka, Tibetská mliečna huba, Kefírové zrná

Predám kefírové hubky na výrobu mliečneho kefíru. Domáci mliečny kefír obsahuje viac než 20!!! druhov probiotických baktérii a v počte 10-násobne prevyšujúcom množstvo probiotík v kúpenom kefíre. Výrazným spôsobom posilňuje imunitný systém, odolnosť voči ochoreniam, obnovuje črevnú mikroflóru po užívaní antibiotík. Prispieva k lepšiemu tráveniu, zamedzuje hnitiu potravy v tráviacom trakte, premnoženiu škodlivých baktérií a kvasiniek. Pomáha predchádzať zápche a nadmernej plynatosti. Kefírové hubky sa samé rozmnožujú, jedná sa teda o jednorazovú investíciu. Zasielam 50 ml hubiek v dóze s podrobným návodom.. Cena 5 € + poštovné. Ponúkam tiež tibi kryštáliky na výrobu vodného kefíru.