PRIDAŤ INZERÁT

Vykúp nehnuteľnosti už do 24h

NEHNUTEĽNOSTI

Vykúp nehnuteľnosti už do 24h

05.01.2015   Trenčín   http://www.reality-vykup.sk

Vykúp nehnuteľnosti už do 24h. Hrozí Vám exekúcia, alebo dražba ? Potrebujete rýchlo predať Vašu nehnuteľnosť ? Odkúpime Vašu nehnuteľnosť za najvyššiu možnú cenu. Riešime aj záložné práva a exekúcie. Info telefonicky, alebo na webe.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Albín  Telefón: 0948379955Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 69Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Sobota, 16.2.2019
Ida

Vyberáme z vašich inzerátov:


Férová ponuka pôžičiek.

Férová ponuka pôžičiek od 400 Eur až do 10000 Eur. Jednoduché a zrozumiteľné podmienky. Bez poplatkov. Vyplňte online žiadosť na našej stránke. Peniaze posielame ihneď po schválení a podpísaní zmluvnej dokumentácie.


Poaukčný predaj výtvarných diel v galérii Art Invest

Pozývame na poaukčný predaj diel v galérii Art Invest. Na predaj sú diela od významných autorov ako napr.od Benka, Laluha, Kompánek, Krivoš, Paštéka, Mednyanszky, Warhol a iných.


Vitamín D, silné kosti, celkové zdravie

Vitamín D je dôležitý pre celkové zdravie a silné a zdravé kosti. Má taktiež vplyv na činnosť vašich svalov, srdca, pľúc, mozgu a zaisťuje, že vaše telo môže bojovať proti infekciám. Dnes je vitamín D považovaný za dôležitú súčasť pestovania dobrého zdravia a to nielen pre zdravie vašich kostí. Nedávne výskumy ukazujú, že vitamín D môže byť dôležitý v prevencii a liečbe mnohých závažných dlhodobých zdravotných problémov.V našich prípravkoch nájdete: Vitamín D3.


Výživový poradca a konzultant do centra v ZA

Štúdio Vitality v Žiline prijme 3 nových kolegov so záujmom o aktívny životný štýl, šport alebo starostlivosť o pleť a telo. Ponúkané pracovné pozície: - odborný konzultant pre oblasť zdravia, výživy, športu a pohybových aktivít - kvalifikovaný wellness tréner pre oblasť úpravy hmotnosti a formovanie postavy - odborná poradkyňa pre oblasť krásy, profesionálnej starostlivosti o pleť a telo Poslať životopis na mail: