PRIDAŤ INZERÁT

Práca doma

PRÁCA

Práca doma

13.11.2014   celá SR   

Opisovanie reklamných dokumentov – opisovanie, rozmnožovanie, rozposielanie reklamných dokumentov. Zárobok 500€ / mesiac. Zaškolenie. Pre celé Slovensko – vhodná práca pre študentov, mamičky na MD, dôchodcov, na privyrobenie si.

500 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Dominika  Telefón: neuvedenýKontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 39Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Štvrtok, 19.7.2018
Dušana

Vyberáme z vašich inzerátov:


Lux privát v centre mesta Hlohovec

Diskrétny lux bytík v centre mesta Hlohovec hľadá nové mladé dievčatá s chuťou pracovať a slušne si zarobiť. Okrem pekného a čistého prostredia ponúkame ubytovanie a kvalitnú internetovú reklamu zadarmo, internetové pripojenie tiež. Slušný denný zárobok ( + príplatky a tringelty ktoré zostávajú celé tebe ) . Pracovná doba dohodou, diskrétnosť a bezpečnosť 100 % Ak ta naša ponuka oslovila alebo chceš vedieť viac neváhaj sa ozvať. Tel. : 0948 366 201


SPRACOVANIE REKLAMNYCH DOKUMENTOV

SPRACOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV – OPISOVANIE, ROZMNOŽOVANIE, ROZPOSIELANIE A SPRACOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV. ZÁROBOK 500 € / MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANI, ŠTÚDIU, MD A DOCHODKU.


Absolventská prax v pers. agentúre

Ak si šikovný, cieľavedomý, máš pozitívny vzťah k práci a si schopný samostatne aj tímovo pracovať, môžeš rozšíriť náš dynamický pracovný tím v Košiciach. Tvojou náplňou práce bude selekcia životopisov, práca s databázou uchádzačov, práca s internetom, práca s balíčkom Office, vyhľadávanie vhodných kandidátov na rôzne pozície podľa požiadaviek klientov, telefonický a osobný pohovor s uchádzačmi a reporting. Zaujali sme ťa? Kontaktuj nás čo najskôr!


predam kvalitny nemecky kociar ABC Design Turbo 4S

Predam vo vybornom stave, pouzivanu 3 kombinaciu Abc Design Turbo 4S, cierno sive prevedenie, kupeny 03/2011. Sportova cast sa da nakliknut v/proti smeru jazdy a da sa polohovat do uplneho lahu.Kocik je vo vybornom stave,ziadne rozheganie ci vrzganie. Klasicke skrabance zo skladania kociara do auta, tomu sa neda vyhnut.Strieska kociara je trochu vytahana od slnka, ale na funkcnosti kociara to nema ziaden vplyv. PC 529 eur.Nova cena 199 eur. V cene zahrnute: nanoznik na sportovu cast, adaptery na vajicko (moznost nakliknutia na konstrukciu kociara), odnimatelne madlo, sietka proti hmyzu.