PRIDAŤ INZERÁT
Inzerát neexistuje
Dnes je Sobota, 20.10.2018
Vendelín

Vyberáme z vašich inzerátov:


Ubytovanie vo Vysokých Tatrách

Spoznajte krásy Vysokých Tatier, užite si dovolenkovú zábavu a relax. U nás nájdete ubytovanie pre rodiny s deťmi, páry, jednoducho pre všetky vekové kategórie za dobrú cenu. Možnosť ubytovania i s Vašim štvornohým miláčikom.


Podnikanie s minimálnou investíciou.

Hľadáte nové uplatnenie v atraktívnom odvetví? Informujte sa o príležitosti podnikania z domu. Jedinečná príležitosť pre dlhodobú a profesionálnu kariéru, ale aj ako privyrobenie alebo brigáda. Uplatnenie pre každého s využitím PC a Internetu.


Lacná autodoprava Ostrava- CA - ŽA -TN

Ponúkam prepravu po celej SR 5-miestnym osobným vozidlom v rámci SR - 0,25€/1km. V prípade záujmu zabezpečím 4x4 SUV + vozík 2,5x1,5m 3.5t - 0,45€/1km. Pravidelne jazdím na trase Ostrava - Žilina - Trenčín, zvyšok SR nie je problém po dohode vopred. Odvoz možný aj cez víkendy a sviatky. Informácie o plánovanom prevoze mi treba dať vedieť telefonicky alebo mailom 24 hodín vopred.


Teleskopicky obusok ( teleskop ) strieborny

Predam tento Teleskopicky obusok ( teleskop ) zlozeny ma dlzku 20cm rozlozeny dlzka 50cm k teleskopu je aj puzdro na opasok. Po dohode aj poslem Najlepsie by bol sosbny odber v BA a Rk ( po dohode som ochotny poslat aj na dobierku DPD kurier postovne +3,9 euro ) Po platbe na ucet alebo PayPal +1,9 euro postovne Kontaktovat ma len na MAIL! Na Sms nereagujem.