PRIDAŤ INZERÁT
Inzerát neexistuje
Dnes je Utorok, 19.3.2019
Jozef

Vyberáme z vašich inzerátov:


Krbové kachle a pece na drevo

Predám krbové kachle a pece na drevo s výkonom 5,5 – 10kW. Spoľahlivé a kvalitné kachle majú dobrú výhrevnosť. Sú určené na spaľovanie tuhého paliva.Dovoz a dobierka možná


Valec a piest sada na husqvarnu 50,51,55

Valec a piest sada na husqvarnu 50,51,55 priemer 46mm


Predám Daewoo Nexia

Predám Daewoo Nexia r.v. 1996, 1,5 benzín, 66kW, 5 stupňová manuálna prevodovka, tmavo zelená metalíza. TK a EK platná do 4/2014, najazdených 207 000 km. Zadné blatníky, spodky dverí s koróziou, vybúchané tlmiče, motor je v dobrom stave, spoľahlivé, používané doteraz. Komplet robené brzdy pri 200 000km, autobatéria kúpená v 11/2013, 1 nový ráfik na koleso, zimné pneumatiky vo výbornom stave. Prípadné otázky zodpoviem e-mailom.


Colostrum Essens.

S radosťou vám predstavujeme produkt z oblasti doplnkov stravy - Colostrum ESSENS. Colostrum, slovensky mledzivo, je prvé mlieko produkované cicavcami niekoľko hodín po pôrode. Colostrum je cenné pre svoj vysoký obsah imunitných zložiek nevyhnutných pre prežitie vo svete plnom mikroorganizmov. Je najbohatším zdrojom imunoglobulínov (protilátok) a rastových faktorov. V colostre možno ďalej nájsť celý rad prospešných látok, ktoré stimulujú činnosť imunitného systému. Colostrum je zaujímavé i z výživového hľadiska. Ide o potravinu s komplexným výživovým profilom, ktorá obsahuje ideálne zloženie bielkovín, tukov, cukrov, vitamínov, minerálov a enzýmov.Colostrum ESSENS je vhodné pre všetkých, ktorí chcú podporovať svoje zdravie prirodzeným spôsobom.