PRIDAŤ INZERÁT

Stavebný dozor - Topoľčany a okolie

SLUŽBY

Stavebný dozor - Topoľčany a okolie

26.09.2014   Topoľčany   

Ponúkam stavebný dozor v projektovej a poprojektovej fáze stavieb s odborným zameraním na Pozemné a Inžinierske stavby s 35 ročnou praxou v odbore. Topoľčany a okolie.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Ing. František Fodora  Telefón: 0911789615Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 36Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Štvrtok, 19.7.2018
Dušana

Vyberáme z vašich inzerátov:


Office manažér - aj bez praxe!

Máš záujem o prácu s možnosťou kariérovo rásť, kde každý deň je prínosom? Ponuka práce v stabilnej obchodno-ekonomickej spoločnosti. Hľadáme mladých iniciatívnych a kreatívnych ľudí s vlohami pre samostatnosť, obchod a vedenie ľudí. Práca je vhodná aj pre študentov ako prax, privyrobenie si a naštartovanie si kariéry popri škole alebo pri ukončení SŠ,VŠ. Ponuka: - Garancia kariérneho plánu - Mladý dynamický kolektív - Bezplatné akreditované zaškolenie a vzdelávanie - Možnosť flexibilného času Požiadavky: - SŠ vzdelanie s maturitou - Bezúhonnosť - Flexibilita - Komunikatívnosť - Zmysel pre tímovú prácu - Znalosti MS OFFICE V prípade záujmu prosím zašlite Váš životopis na mailovú adresu.


Chcete pracovať z domu?

Potrebujete: vek nad 18 rokov, internet a telefón. Ponúkame Vám serióznu prácu s flexibilnou pracovnou dobou na pár hodín denne, ktorú môžete vykonávať na hlavnú alebo vedľajšiu činnosť. Naša spoločnosť pôsobí vo viac ako 60 krajinách a poskytuje k práci úspešné techniky, školenia a rôzne odmeny. Zárobok závisí na čase a odhodlaní, ktoré práci venujete. V priemere sa pohybuje od 250 Eur za mesiac. Ak Vás naša ponuka zaujala, vyplňte prosím formulár na danej stránke a autorizujte si svoju emailovu adresu.


* * * Tovar za veľmi výhodné ceny * * *

Zaregistrujte sa zdarma na nižšie uvedenej stránke a ak chcete, môžete nakupovať rôzny tovar za veľmi výhodné ceny a zľavy. Budete veľmi spokojní: refundo.sk/?ref=62450


Práca pre mužov v CZ - Lakovník/lakovač

Ponúkame prácu pre mužov v ČR / České Budejovice. Ide o prácu v strojárenskom priemysle - lakovňa (lakovanie práškové, vešanie a skladanie výrobkov z lakovacej linky) prax nutná. Mzda: 90-100Kč/hod. v čistom, ubytovanie zabezpečené a hradené. Nástup možný ihneď. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na tel.č.