PRIDAŤ INZERÁT

Stavebný dozor - Topoľčany a okolie

SLUŽBY

Stavebný dozor - Topoľčany a okolie

26.09.2014   Topoľčany   

Ponúkam stavebný dozor v projektovej a poprojektovej fáze stavieb s odborným zameraním na Pozemné a Inžinierske stavby s 35 ročnou praxou v odbore. Topoľčany a okolie.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Ing. František Fodora  Telefón: 0911789615Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 32Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Piatok, 20.4.2018
Marcel

Vyberáme z vašich inzerátov:


Elektrikár Bratislava a okolie

Non stop -Elektrikár Bratislava a okolie.Odstraňovanie porúch elektroinštalácií .Opravy a montáž elektroinštalácií v panelových bytoch a rodinných domoch .Opravy zásuviek a vypínačov,montáž lustrov.Revízne správy .Kompletné elektroinštalácie bytov a rodinných domov .Zapájanie varných dosiek.Bodové osvetlenia .Opravy a montáž bytových a domových rozvádzačov.Elektrické prípojky domov a bytov .


Konečne bez dlhov !

Aj Vy ste sa chytili do pasce kreditiek a nebankoviek? Neviete sa dostať z bludného kruhu? Profesionálna pomoc do troch dní - diskrétne. Poradíme si s Vašimi dlhmi. Vypracujeme vám osobný bankrot. Pošlite meno, priezvisko, telefón a PSČ na 0944 937 440, zavoláme Vám do 24 hod.


Oceľová strešná krytina - škridlový profil

Predám farebnú plechovú strešnú krytinu (škridlový profil) s organickým (lakoplastovaným) povlakom. Materiál: obojstranne pozinkovaný oceľový plech. Šírka 1100 mm, dĺžka 2250 mm, hrúbka plechu 0,5 mm. Farby: RAL 8017 (čokoládovo-hnedá) a RAL 3011 (červená). Vyrobené na Slovensku. Cena 6,60 €/m2 (17,82 €/ks).


Pôžičky bez rizika.

Potrebuješ peniaze? Máme pre Teba jednoduché vybavenie, transparentné podmienky a všetko bez poplatkov. Pôžičku si dohodneš na našej stránke alebo na infolinke. Od 600 Eur až do 20000 Eur. Peniaze do 24 hodín od schválenia.