PRIDAŤ INZERÁT

Drevené puzzle Európa

VŠETKO PRE DETI

Drevené puzzle Európa

07.08.2014   celá SR   

Drevené puzzle Európa Predám veľmi pekné drevené puzzle vyrobené z kvalitného tvrdého dreva veľkosť 27 x 21cm,nové v 100% stave. Cena aj s poštovným 37,90€. Kvalitné prevedenie, zdravotne nezávadný materiál. Deti si pri hre precvičujú jemnú motoriku a pamäť. Dodanie na dobierku.

37.90 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Blanka Kucháriková  Telefón: 0903295740Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 184Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Nedeľa, 22.9.2019
Móric

Vyberáme z vašich inzerátov:


PONUKA ADMINISTRATIVNEJ BRIGADY

PONUKA ADMINISTRATÍVNEJ BRIGÁDY. VYKONÁVANIE ADMINISTRATÍVNYCH ÚLOH NA ZÁKLADE POKYNOV. OPISOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV – OPISOVANIE, ROZMNOŽOVANIE, ROZPOSIELANIE A SPRACOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV. ZÁROBOK 500 € MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANI, ŠTÚDIU, MD A DOCHODKU.


iphone S plus

Predam pouzivany iphone 6 plus, s prislusenstvom


Olga

Jsem neukojená nymfomanka. Sex musím mít pořád. Moc ráda onanuji. Nejen každý den, ale za den nejmémě pětkrát. Miluji prstíky ve své kundičce i prdelce, pěkně si jí protáhnout... Nechceš se přidat? Zažijeme spolu sex po telefonu? Určitě nebudeš litovat, moc dobře to umím... MN(mezera)OLGA a tvuj text, odešli na číslo 7804 a čekej na moji odpoveď. Nebo zavolej na 0900405000 cena volaní 1 eur/min. SMS CHAT je pro starší 18 let! Cena kazdej odpovednej SMS je 1.60 EUR s DPH. Provozuje: Starlink Media s.r.o., PO BOX 19, 341 01 HD


Realitný maklér / špecialista predaja nehnuteľnstí

Viac info o pozicii na nasej stranke, sekcia kariera. Zmeňte svoj život k lepšiemu, zvýšte si životný šandart a pracujte v skvelom kolektíve, pošlite svoj štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku a motivačný list na kariera(zavinac)stox.sk ešte dnes. Na osobný pohovor pozveme iba vybraných uchádzačov.