PRIDAŤ INZERÁT

Firma

PRÁCA

Firma

05.08.2014   celá SR   

Stavebná firma príme ponuky na rekonštrukciu bytu alebo RD. Sadrokartón, obklady dlažba, malovanie, podlahy a všetky stavebné práce ktoré treba realizovať na stavbe. Robíme bez reklamácie a preto nás kontaktujte, dohodneme sa. ozveme sa vám.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: firma  Telefón: neuvedenýKontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 275Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Štvrtok, 12.12.2019
Otília

Vyberáme z vašich inzerátov:


Toyota Corolla Active 1.6

palivo: benzín prevodovka: 6-st. manuálna zdvihový objem: 1.598ccm kombinovaná spotreba: 6,0 l/100km kombinované emisie CO2: 139 g/km emisná norma: EU6 zrýchlenie 0-100: 10,0 s Akciová cena na vyžiadanie" alebo možnosť získať zľavu až do 20% z pôvodnej ceny vozidla. Pre viac informácií ma kontaktujte e-mailom. Vozidlo si môžete nakonfigurovať na základe priloženého aktuálneho cenníka vozidla, v ktorom nájdete sériovú aj príplatkovú výbavu vozidla a aj technické údaje o vozidle. Vozidlá je možné financovať – financovanie na 1/3, financovanie na ¼, financovanie na 1/5, mesačné splátky.


Skvelý spôsob zárobku s kozmetikou

Hľadáte jednoduchý spôsob ako si privyrobiť predajom kozmetiky? My Vám túto možnosť ponúkame. U nás je registrácia úplne zadarmo. Preto nás kontaktujte v prípade, že pochádzate z okolia Myjavy, Senice a Brezovej pod Bradlom.


Opatrovatelka,zdravotna sestra

Nástup ihneď. Sme personalna agentura a ponúkame prácu pre opatrovateľky, opatrovatelov, zdravotne asistentky a zdravotne sestry v Nemecku,Rakusku,Holandsku ,Anglicku a Slovensku. Poskytujeme dlhodobú spoluprácu, alebo jednorazové sprostredkovanie práce podla dohody.Poskytujeme pracu v dvojtýždnových turnusoch, 6-týždnových turnusoch alebo podľa dohody. Čo očakávame? Očakávame seriózny prístup počas celej doby spolupráce a nemčinu na mierne pokročilej úrovni. Podmienkou je ukončený opatrovateľský kurz/zdravotná škola alebo skusenosti s opatrovaním. Zaroveň Vam preplatime 150 eur z opatrovatelskeho alebo jazykoveho kurzu. Pre bližšie info: Gavurikova janka - emailom,alebo telefonicky.


Konferenčný stolík

Predám konferenčný stolík z masívneho dreva.Rozmery 100x60x45. tel 0902613089 Pozrite i moju ďalšiu inzerciu.