PRIDAŤ INZERÁT

Maľby, stierky, nátery, referencie zaručené

SLUŽBY

Maľby, stierky, nátery, referencie zaručené

01.08.2014   Bratislava   http://www.anerhaus.sk

Kvalitné maliarske práce v rámci BA aj počas víkendu, vŕtanie, búranie, maľby, stierky, omietky, murárske prípravné práce pred stavbu. Drobné opravy v byte, dome . O kvalite sa presvedčíte keď využijete ponuku našich služieb. Nebojujeme o klienta cenou, ale kvalitou a referenciami. Naša prezentácia nepotrebuje reparát.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: ANER HAUS s.r.o.  Telefón: 0948003631Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 121Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Streda, 22.5.2019
Júlia, Juliana

Vyberáme z vašich inzerátov:


Odvoz starého nábytku, stavebnej sute, búracie práce

Vypratávanie bytov, garáží, pivníc, odvoz starého nábytku, postelí, skríň, spotrebičov, búracie práce a odvoz stavebnej sute a odpadu pri predaji, kúpe a rekonštrukcii nehnuteľnosti. Celá Bratislava.


Obchodný zástupca - konzultant vo wellnesscentre

Máš chuť pracovať??? Baví Ťa oblasť wellness? Si komunikatívny? Ak sa chceš mať lepšie, hľadáš prácu, baví ťa oblasť wellness a chceš zlepšiť svoju finančnú situáciu. Volaj!!! Humenné, Medzilaborce, Snina, Strážske, Vranov n/T a okolie....


Práca vo Wellness

Práca v oblasti Wellness v zabehnutom štúdiu.Práca spočíva v starostlivosti o klienta,poradenstvo v oblasti regulácie váhy,starostlivosti o pleť,detoxikácia organizmu,zlepšení vitality.Potrebná ochota pracovať s ľuďmi.Možnosť zaškolenia.


Zarobte si z tipovaním

Ponúkam Vám overené výsledky, vo futbale, tenise, hokeji, mám aj svoje zdroje odkiaľ aj ťahám zápasy, Blížia sa MS vo futbale neváhajte a skúste s nami spolupracovať. Kto má záujem nech ma kontaktuje e-mailom Cena je 50, - eur