PRIDAŤ INZERÁT

Oprava autoplastov.

SLUŽBY

Oprava autoplastov.

01.08.2014   Nitra   

Opravujem auto-moto plasty zváraním.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: E.S.  Telefón: 0907314198Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 164Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Utorok, 10.12.2019
Radúz

Vyberáme z vašich inzerátov:


Jednoduchý zárobok z domu

Ponúkame vám jedinečný spôsob zárobku z domu cez internet. Práca je vhodná pre všetkých od 16 r. pokiaľ ovládate aspoň základy práce na počítači a máte pripojenie na internet. Náplňou práce je spracovanie reklamných dokumentov – opisovanie, rozmnožovanie, rozposielanie a celkové spracovanie reklamných dokumentov. Zárobok 500 € / mesačne. Zaškolíme. Pre celé Slovensko, od 16 rokov. Ponuka vhodná aj popri zamestnani, štúdiu, MD a dôchodku. Viac info 0904339061


Mobilná pedikúra

Mobilná pedikúra u Vás doma. Profesionálny prístup, poradenstvo. Výborná cena. Doprajte svojim nohám relax a kompletné ošetrenie.Pedikúra,manikúra,reflexná masáž chodidiel,šponovanie zarastených nechtov - BS špony a Podofix,gellak na nohy i ruky,nechtová protetika. Dohodnite si termín a prídem priamo k Vám. Cena podľa rozsahu ošetrenia a vzdialenosti od 11EUR . Okolie Nového Mesta nad Váhom. Tel. 0903 841 116.


Predám traktor Kovap-HANOMAG-so zelenou strechou-nový.

Predám traktor Kovap-HANOMAG-so zelenou strechou-nový.


Servis tabletov pre celé Slovensko, NONSTOP

Ponúkame servis tabletov pre celé Slovensko za nízke ceny. DIAGNOSTIKA JE VŽDY ZDARMA! Nacenenie robíme predom, zákazník schvaľuje opravu Ponúkame: Výmenu napájacieho, MicroUSB konektora Výmena digitizera (dotykového skla) tabletu Výmena displeja tabletu Opravy dosky tabletu Opravy tabletu po poliatí alebo skrate Váš tablet k nám môžte priniesť do servisného strediska prípadne zaslať poštou. V prípade zaslania prosím neposielajte k tabletu ŽIADNE PRÍSLUŠENSTVO, do balíka je nutné vložiť tel. kontakt na majiteľa kôli naceneniu opravy. ADRESU PRE ZASLANIE NÁJDETE NA WEBE V POLOŽKE KONTAKT.