PRIDAŤ INZERÁT

Regál k výrobe

STROJE, NÁRADIE

Regál k výrobe

25.07.2014   Trenčín   

Regále výška 415cm Hĺbka 120cm Šírka 114cm

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Ján Motola  Telefón: 0905852548Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 203Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Pondelok, 16.9.2019
Ludmila

Vyberáme z vašich inzerátov:


Hľadám prácu na doma

Hľadám prácu na doma, ako napr. lepenie obálok, vkladanie letákov do obálok, prepisovanie textov, skladanie gulôčkových pier, výroba náramkov, náušníc a iné.... Mám záujem iba o serióznu prácu bez vstupných poplatkov. Som spoľahlivá s citom pre manuálnu prácu.


Ponuka administratívnej práce na Slovensku

PONUKA ADMINISTRATÍVNEJ BRIGÁDY. VYKONÁVANIE ADMINISTRATÍVNYCH ÚLOH NA ZÁKLADE POKYNOV. ZÁROBOK 500 € MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANÍ, ŠTÚDIU NA VŠ AJ SŠ.


Predám chatu na Duchonke - výborná poloha

Predám chatu na Duchonke s vlastným pozemkom v kľudnej časti Duchonky. Miesto kde sa chata nachádza je oázou ticha a pokoja. Tiež je to miesto kde vzdialenosť medzi chatami je najväčšia. Je to posledná chata, hneď pod lesom, od susedov oddelená lesnými cestami, čo je zárukou 100% súkromia. Pretože na mieste kde máte chatu záleží. Chata bola postavená v 80-tych rokoch. Pred 10 rokmi prešla generálnou rekonštrukciou. Zastavaná plocha je 47m2. Obytná plocha je 80m2 . Na prízemí je spoločenská miestnosť, izba so 4 lôžkami, kuchyňa, kúpeľňa s WC. Na poschodí sú 2 izby: 3-lôžková a 4-lôžková. Každá izba na poschodí ma svoj balkón. Chata je plne vybavená, zariadená jednotným nábytkom z masívu.


Prenájom Garsónky

Prenájom novej garsónky na Majerskej ceste v BB. Samostatne merače vody a elektriny. Cca 800 metrov od Kauflandu, autobusovej stanice a vlakovej stanice. Cena je 200 + 50 energie. Platba za energie predstavuje zálohovú platbu. Kontaktujte len telefonicky- 0905611034.