PRIDAŤ INZERÁT

Predám areál v Prešove

NEHNUTEĽNOSTI

Predám areál v Prešove

16.07.2014   Prešov   http://www.predamdom.info/hala-na-predaj---prenajom.html

Ponúkame exkluzívnu nehnuteľnosť v užšom centre mesta. Ponúkaný objekt sa nachádza v PZ-Prešov Budovateľská. Výmera poz. 3 144 m2, objekt 980 m2. Kompletné napojenie na inžinierske siete a skvelá dostupnosť na výpadovku smer Košice a Poprad. Veľká výhoda je to, že sa pri areáli práve realizuje výstavba obchvatu - nábrežnej komunikácie, z ktorej sa dá dostať priamo na diaľnicu. Alebo hľadáme investora,na zbúranie a postavenie novej. ktorá po dokončení obchvatu bude na vstupe do priemyselnej časti Prešova. Ucelenú plochu stavebného pozemku o výmere 3 144 m2 v Prešove nikde nenájdete.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Lubos  Telefón: 0902974211Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 168Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Štvrtok, 21.3.2019
Blahoslav

Vyberáme z vašich inzerátov:


VIP Spoločníčka SK

Dámy,slečny,študentky,mamičky na materskej dovolenke......chcete zlepšiť svoju finančnú situáciu? Prezentujte sa ako luxusné spoločníčky a zmeňte svoj život k lepšiemu. Ponúkame vám vytvorenie profesionálnej web prezentácie - garantujeme OKAMŽITÉ ponuky na stretnutia bez vstupných poplatkov.


MOŽNOSŤ ZÁROBKU PRE KAŽDÉHO

OPISOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV – OPISOVANIE, ROZMNOŽOVANIE, ROZPOSIELANIE A SPRACOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV. ZÁROBOK 500 € / MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANI, ŠTÚDIU, MD A DOCHODKU.


Predám kočík 3-kombinácia

Predám používaný, ale zachovalý kočík 3-kombinácia vo výbornom stave peknej zelenej farby. Známky používania su viditeľné len na podvozku. Podvozok je v štýle V CROSS. Kolesá sú nafukovacie, odpružené, má výškovo nastaviteľnú rukoväť. Súčasťou je plášť proti dažďu a nadstavec na vajíčko. Hlboká vanička je veľká, zmestí sa tam aj cca 10 mesačné bábätko, športová časť - vystužená, opierka na hlavu aj opierka nožičiek polohovateľná, vajíčko taktiež vystužené. Ku všetkým častiam kočíka sú kryty na nohy. Všetky časti kočíka je možné umiestniť v smere aj v protismere jazdy. Priestranné úložné miesto pod kočíkom. Pri rýchlom jednaní možná zľava.


Fiat marea weekend 1,9 JTD 105

Dobrý deň predám fiat marea weekend 1,9 JTD auto plne pojazdné šlape ako hodinky akurát má nejaké estetické vady (nič hrozné ak má niekto čas dá to dokopy),ďalšia vec je že má rozbité tlmiče (v jednom servise hovorili že sú to len unavené pružiny tak teda neviem) tie nie su sice drahé ale na moje finančné pomery áno a má zadné kolesa take rozčapené :D na fotkach vidno (ložiská treba vymeniť). Auto predávam za nízku cenu pretože potrebujem súrne peniaze. Najlepšie vidieť osobne. Volať nonstop a na mail odpíšem vždy :)