PRIDAŤ INZERÁT

Vkladanie reklám na web.

PRÁCA

Vkladanie reklám na web.

07.06.2014   celá SR   

Ponúkam vám jednoduchú prácu na doma spočíva vkladanie reklám na webové stránky,pre rôzne spoločnosti.Práca je pre každého kto vie prácu s internetom a počítačítačom.Pre viac informacií ma kontaktujte.(ID.AP.074)

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: alena  Telefón: neuvedenýKontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 134Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Nedeľa, 15.9.2019
Jolana

Vyberáme z vašich inzerátov:


Odvoz stareho nabytku

Ponúkame Vám odvoz starého nábytku, odvoz starých postelí, skríň, odvoz kuchynských liniek, odvoz obývacích zostáv, kresiel, stoličiek, stolov, odvoz kobercov, odvoz jednotlivých kusov nábytku, skriniek, likvidácia šatníkov, likvidácia vstavaných skríň, botníkov, sedacích súprav, gaučov, likvidácia a prevoz ťažkých bremien (klavír, trezor atď..)


Rotoped Technogym - Recline 700 – Repasovaný

Parametry: rozměry (Š x D x V): 60 x 160 x 130 cm hmotnost: 81 kg max. nosnost: 200 kg měření tepu: dlaňové senzory + hrudní pás systém odporu: elektromagnetický 23 programů LED displej Stroj je kompletně repasovaný a 1 rok na něj drží záruku Fitness pohotovost, která vám poskytne i následný servis. Stroj vyhledáváme v Evropských aukcích a proto pokud vás zajímá aktuální cena a termín dodání napište si o nabídku. Provozujeme bazar a podobné stroje i rozbité od vás rádi odkoupíme. Cena je bez DPH. Prodej pouze pro plátce DPH.


Ponuka administrativnej brigady

PONUKA ADMINISTRATÍVNEJ BRIGÁDY. VYKONÁVANIE ADMINISTRATÍVNYCH ÚLOH NA ZÁKLADE POKYNOV. OPISOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV – OPISOVANIE, ROZMNOŽOVANIE, ROZPOSIELANIE A SPRACOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV. ZÁROBOK 500 € MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANI, ŠTÚDIU, MD A DOCHODKU.


Predám alebo vymením dotykové skla na SAMSUNG

Predám-vymením ochranné predné sklíčka Gorila Glass na Samsung Galaxy S, S2, S3, S4, Note 2, Note 3 aj mini verzie S, S2, S3,S4. + pri záujme zadarmo vymením na počkanie. MÁME STROJE, NA LEPENIE ORIGINÁLNOU METÓDOU AKO JEDINÝ V KOSICIACH. + záruka na výmenu Pri páde telefónu sa vam rozbilo predné sklíčko a funguje displej aj dotyk ? Neváhajte ma vtom prípade kontaktovať a ušetríte minimálne 80 - 120 € za opravu. výmena + sklo + ochranne sklo + OCA technology Profesionálna práca viac ako 500 telefonov za sebou. V Kosiciach najlepší a najskúsenejší.