PRIDAŤ INZERÁT

Sťahovanie Trenčín Doprava vypratávanie likvidácia

SLUŽBY

Sťahovanie Trenčín Doprava vypratávanie likvidácia

03.06.2014   Trenčín   http://www.muvi-stahovanie.sk

Sťahovacie práce Trenčín , preprava. Kompletné sťahovacie služby. Autodoprava. Profesionálny tím sa postará o Vaše bezproblémové presťahovanie. Byty, domy, kancelárie, firmy, sklady, archívy, klavíre, trezory, ťažké bremená. Nonstop služby. Samozrejmosťou sú baliace práce, dodanie baliaceho materiálu, montáž a demontáž, vypratávanie starého nábytku, pivníc, garáží a pod, Likvidácia starého nábytku, tovarov, strojov, odpadu, stavebného odpadu a pod. Krabice a pomôcky na sťahovanie Vám donesieme. Možnosť uskladnenia nábytku, tovaru a pod. Skladovanie. Nákupný servis - Vy nakúpite a my dovezieme a vynesieme. Nie sme iba autodoprava, skutočne aj sťahujeme.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Rastislav Madaj  Telefón: 0903581406Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 288Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Utorok, 16.7.2019
Drahomír

Vyberáme z vašich inzerátov:


Stavba plotu , realizácia oplotenia

Predám zvárané pletivá , 4-hr pletivá , ostnaté a žiletkový drôty , drôty , stĺpiky pozinkované a poplastované , napínaky,betónové stĺpiky,podhrabové dosky, brány a bránky , bránové stĺpiky , uzlové pletivo, zvárané pletivá na zver , panelové oplotenie , príslušenstvo na plot, príchytky, čiapočky, vodiace spinky, U profil na podhrabové dosky , zemné skrutky , realizujem aj stavbu plotu okolo domov a podnikov . Pýtajte si cenovú ponuku .


Pekný pozemok pri Žiline

Predám pozemok 600 m2 v obci Ovčiarsko s prístupom z obecnej asfaltovej, celoročne udržiavanej cesty, ktorá je hranicou pozemku s dlžkou 17,20m. Všetky dostupné inžinierske siete ( elektrika, plyn, vodovodná prípojka) sú vedené krajom pozemku. Obec Ovčiarsko leží na západnom okraji žilinskej kotliny, 8 minút autom od Žiliny – príjazd možný z dvoch smerov, cez obec Hôrky alebo výpadovkou ZA-BA (stará cesta). Pozemok má krásny výhľad, je slnečný, s rozmerom 17,20 x 34,20 m ideálny na výstavbu rodinného domu pre ľudí, ktorým vyhovuje klasická pokojná dedina. Cena: 34000 €


Ponuka administrativnej brigady

PONUKA ADMINISTRATÍVNEJ BRIGÁDY. VYKONÁVANIE ADMINISTRATÍVNYCH ÚLOH NA ZÁKLADE POKYNOV. OPISOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV – OPISOVANIE, ROZMNOŽOVANIE, ROZPOSIELANIE A SPRACOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV. ZÁROBOK 500 € MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANI, ŠTÚDIU, MD A DOCHODKU.


Informace

Vážnost a dlouhodobost toho,co Vám mohu představit,je jen pro zodpovědné a ty lidi,kteří myslí dál,než jen do zítra rána,na svoji budoucnost a budoucnost svých blízkých.V případě,že máte rádi hazard,neuvážená jednání a nebo,jen rádi něco zkoušíte,nereagujte,pro ty to zájemce není prostor,nejsme loterie,ani půjčovna,veškerá snaha by byla marná! Naopak,vážní a aktivní zájemci,budou náležitě oceněni. Vzhledem k tomu,že jde o atraktivní nabídku,pak i zde platí časový horizont pro začátek a realizaci,vybudovat si hezké zítřky a zajistit finančně ne jen sebe. Nejedná se o MLM,ani rychlý výdělek,to nefunguje.