PRIDAŤ INZERÁT

Ponúkam doučovanie matematiky a fyziky

SLUŽBY

Ponúkam doučovanie matematiky a fyziky

30.05.2014   Bratislava   

Študoval som Fakultu matematiky fyziky a informatiky odbor fyzika a doučujem všetky úrovne matematiky a fyziky (nielen) na skúšky zápočty či reparáty.5-ročné skúsenosti s doučovaním,časovo sa Vám viem prispôsobiť.Prí­padne pomôžem so zadaniami.Cena 8e/45minút.

8 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Adam Broniš  Telefón: 0944127987Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 181Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Pondelok, 21.10.2019
Uršula

Vyberáme z vašich inzerátov:


LED smerovky dynamické pre BMW, oranžové

LED dynamické smerovky zaistia Vášmu vozidlu BMW výnimočný vzhľad. Po inštalácii týchto smerových svetiel (smeroviek), budú smerovky dynamicky blikať (bežiace svetlo), rovnako ako u niektorých moderných automobiloch. Veľmi jednoduchá a rýchla inštalácia. Technické parametre: • napájacie napätie 12V • prúdový odber 200 mA • 60x vysokosvietivé SMD LED 2835 • montáž do spätných zrkadiel • Plug & Play pripojenie • rozmery cca 245 x 25 mm • homologizácia E vyznačená na kryte • cena za pár Vhodné pre autá: BMW X3 09 / 2010- (F25) BMW X4 04/2014 (F26) BMW X5 11 / 2012- (F15) BMW X6 08/2014 (F16)


Vysokotlaký čistič

Predám málo používaný vysokotlakový čistič EVOPUR Je to naftový vyvíjač pary s možnosťou samostatného pridávania saponátu. Vhodné na použitie v chovných priestoroch na dezinfekciu, odmasťovanie a čistenie áut, odmrazovanie stavebného materiálu. Má mnohostranné využitie.


VAŠE POŽIADAVKY NA RÝCHLÉ ÚVERY NA SLOVENSKU

Ak ste hľadali pomoc na financovanie svojich projektov, sme riešením vášho problému, viete, že ste na správnej ceste a že všetky vaše finančné starosti budú len v minulosti. Ste na správnom mieste ... !!! Poskytujeme úvery od: 1 500 do 958 000 €: * Osobné pôžičky * Úvery na nehnuteľnosti * Investičné úvery * Auto úver * Konsolidačný dlh * Úverová línia * Druhá hypotéka * Splácanie úveru


NOVINKA ! 7 farebná žiarovka - kľúčenka !

Predám netradičnú LED žiarovku, ktorá automaticky mení svoju farbu po stlačení na červenú, bledo a tmavomodrú, žltú, zelenú, fialovú, vytvára zaujímavú svetelnú show ! Vhodná pre núdzové osvetlenie - praktický pomocník pri otváraní dverí, použiteľná ako kľúčenka alebo na párty, ako darček pre vaše deti. Vyrobené z odolného plastu, s krúžkom na kľúče, priemer žiarovky - 2,7 cm.