PRIDAŤ INZERÁT

Hľadame spoľahlivych spolupracovníkov na prácu na

PRÁCA

Hľadame spoľahlivych spolupracovníkov na prácu na

28.05.2014   celá SR   

Ponúkam vám jednoduchú prácu na doma,spočiva vkladanie reklám pre rôzne společnosti,zárobok zaleží na vás a vašej šikovnosti je možnosť si privyrobiť viac ako200€,stači mať viac ako16r,a vedieť prácovať s internetom a počitačom.Pre viac informacií ma kontaktujte.(ID.AP.074)

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: alena  Telefón: neuvedenýKontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 182Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Sobota, 18.1.2020
Bohdana

Vyberáme z vašich inzerátov:


Práca riadená z domu.

Ponúkame príležitosť spolupráce z domu so zaškolením v našom podpornom systéme. Práca sa týka obchodu v oblasti wellness, poradenstva a servisu pre klientov, vhodné aj pre študentov a mamičky na materskej.


Oceľový kotol na tuhé palivo lacno

Predám nový, lacný, ale kvalitný oceľový kotol VARMSTAR ToS na tuhé palivo (drevo aj uhlie). Životnosť kotlov 20 r. a viac. Dobrý výkon, super cena: Varmstar ToS-20 (20 kW) 429 EUR, Varmstar ToS-27 (31 kW) 520 EUR, Varmstar ToS-35 (42 kW) 600 EUR. 24-mes. záruka, dovoz (cena dopravy dohodou), celé Slovensko.


Nabízím PŘIVÝDĚLEK, PRÁCI !

Pro českou společnost s 13. letou tradicí hledám spolupracovníky, kteří se nebojí učit novým věcem. Rozšiřuji svůj tým o cílevědomé a komunikativní lidi na Slovensku, kde máme ještě velmi malé zastoupení. Pracujeme v oblasti zdraví a prevence. Jednoduchý PŘIVÝDĚLEK, který se může změnit i na hlavní činnost, možnost využití internetu. Pro všechny nad 25 let, využijte šanci, buďte mezi prvními, můžete mít příjmy o kterých se Vám ani nesnilo. Pište si o info! (01-006233)


Cyklo dresy

Predám cyklo dres DEMA velkost M 15eu,teplú cyko bundu SHAMP velkost XL 8eu.