PRIDAŤ INZERÁT

stavebné práce, oceľové haly, domy na kľúč, strechy

SLUŽBY

stavebné práce, oceľové haly, domy na kľúč, strechy

22.05.2014   celá SR   http://www.stavebnafirma.info

Sme obchodno stavebná spoločnosť. Od roku 2009 sa zaoberáme s komplexnými stavebnými a rekonštrukčnými činnosťami (stavebné práce od A po Z, voda, plyn, kúrenie, elektrika, strešné práce, montáž oceľových hál). Predajom stavebných materiálov rôznych druhov zo širokou škálou sortimentu a predajom služieb na celom území SR. Naša firma Vám ponúka len tie najkvalitnejšie služby v odbore stavebníctva. Či už sa jedná o výstavby alebo rekonštrukcie. Našim zákazníkom naviac zaisťujeme komplexné služby: kompletnú projektovú a architektonickú prípravu diela, inžiniersku činnosť a realizáciu celej stavby „na kľúč“ .

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Tibor Varga  Telefón: 0918778607Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 118Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Nedeľa, 15.9.2019
Jolana

Vyberáme z vašich inzerátov:


Rozne velkosti,farby...

Robievam rôzne háčkované čiapočky,papučky,čelenky...Spravím v rôznych farbách ,veľkostiach,pridám rôzne kvietky,lístky...Je to len na vás.Cena podľa veľkosti... rozpíšem mailom


Boxerky Armani

Na predaj pánske boxerky, cena za kus 5e, materiál bavlna + elastan, v prípade záujmu ma kontaktujte e-mailom.


Pomôžeme Vám pri riešení dlhov a exekúcii !!!

Hrozí Vám Vám dražba pre nesplatené dlhy? Máte dlhy a exekúcie, ktoré nedokážete splácať. Volajú Vám Vaši veritelia a vyhrážajú sa Vám. S nami neprídete o strechu nad hlavou. Sme tu pre Vás. Pošlite nám sms na číslo 0948 10 10 38 v tvare – meno, priezvisko , PSČ a pomôžeme Vám. Spätne Vám zavoláme.


S nami neprídete o strechu nad hlavou.

Hrozí Vám Vám dražba pre nesplatené dlhy? Máte dlhy a exekúcie, ktoré nedokážete splácať. Volajú Vám Vaši veritelia a vyhrážajú sa Vám. S nami neprídete o strechu nad hlavou. Sme tu pre Vás. Pošlite nám sms na číslo 0948 60 45 60 v tvare – meno, priezvisko a poštové smerovacie číslo a pomôžeme Vám. Zavoláme Vám spätne do 24 hodín.