PRIDAŤ INZERÁT

stavebné práce, oceľové haly, domy na kľúč, strechy

SLUŽBY

stavebné práce, oceľové haly, domy na kľúč, strechy

22.05.2014   celá SR   http://www.stavebnafirma.info

Sme obchodno stavebná spoločnosť. Od roku 2009 sa zaoberáme s komplexnými stavebnými a rekonštrukčnými činnosťami (stavebné práce od A po Z, voda, plyn, kúrenie, elektrika, strešné práce, montáž oceľových hál). Predajom stavebných materiálov rôznych druhov zo širokou škálou sortimentu a predajom služieb na celom území SR. Naša firma Vám ponúka len tie najkvalitnejšie služby v odbore stavebníctva. Či už sa jedná o výstavby alebo rekonštrukcie. Našim zákazníkom naviac zaisťujeme komplexné služby: kompletnú projektovú a architektonickú prípravu diela, inžiniersku činnosť a realizáciu celej stavby „na kľúč“ .

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Tibor Varga  Telefón: 0918778607Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 143Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Pondelok, 20.1.2020
Dalibor

Vyberáme z vašich inzerátov:


Administratívny pracovník/čka v stavebninách

Sme stavebná firma ktorá hľadá do novo-otvorenej prevádzky stavebním administratívneho pracovníka : Náplň práce -evidencia tovaru -predaj tovaru -objednávky tovaru Druh pracovného pomeru - hlavný pracovný pomer Ponúkaný plat - dohodou na osobnom pohovore Životopisy zasielajte na adresu uvedenú nižšie Miesto výkonu práce: - Tomášikovo


Ponuka administratívnej práce, brigády

Ponuka administratívnej práce, či brigády z pohodlia domova. Vykonávanie administratívnych úloh na základe pokynov, v ktorých Vás vopred zaškolíme. Zárobok 500 EUR mesačne. Ponuka vhodná i popri zamestnaní, škole, dôchodku. Vek od 16 rokov. V prípade záujmu kontaktujte mail.


Orava-Roháče Chalupa Zuzana

Ponúkam lacné ubytovanie v prekrásnom prostredí Západných Tatier-Roháčov v samostatnej chalupe. 2x4+2x. wc, sprcha+kuchyňa+tv. sat. 1x. apartmán+kuchyňa+wc, sprcha+tv. sat . Krytý altán krb. Cena 8 euro osoba noc. Deti do 3. rokov Zdarma. Max:12 osôb.


účtovníctvo - daňové priznania - dotácie

KĽUDNÉ VIANOCE A DAŇOVÉ OBDOBIE??? Zavolajte a objednajte si spracovanie účtovníctva do 30.9.2014 - získate kľud a 30% zľavu!!!!