PRIDAŤ INZERÁT

Návrh a sprostredkovanie realizácie záhrad

SLUŽBY

Návrh a sprostredkovanie realizácie záhrad

16.05.2014   Bratislava   http://www.lickovalucia.sk

Ponúkam odborné služby záhradného a krajinného architekta. Návrh záhrad pri rodinnom dome, terasy pri rodinnom dome, predzáhradky ale aj verejnej zelene sídlisk, námestí a parkových námestí, parkov, vnútroblokov, cintorínov a pod. Všetko v rozsahu projektovej dokumentácie a s tým súvisiacim sprostredkovaním realizácie a so stavebným dozorom.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Ing. Lucia Ličková  Telefón: 0902069800Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 130Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Nedeľa, 22.9.2019
Móric

Vyberáme z vašich inzerátov:


Práca v ČR

MIESTO VÝKONU PRÁCE: Pardubice, Kutná Hora, Tachov NÁPLŇ PRÁCE: výroba a montáž počítačov, výroba koberčekov do áut POZÍCIE: operátor výrobnej linky, operátor pri lisoch, skladník, vodič VZV, technik... DOPRAVA: Zdarma UBYTOVANIE: Zabezpečené a hradené zamestnávateľom VÝHODY: dochádzkový a výkonnostný bonus zálohy od 3 dňa dlhodobá práca príplatky za zvýhodnené pozície NÁSTUP MOŽNÝ: ihneď KONTAKT: SK Expres, s.r.o. 0917 852 970 Uvádzajte prosím aj telefonický kontakt.


Ponuka oblecenia do secondhandu s kusovym vyberom.

Ponukame oblecenie do secondhandov s kusovym vyberom online.Ziadne minimalne odbery,ziadne mixy.Viete co kupujete.Tovar sa denne doplna.Baliky su zasielane aj na dobierku aj po prevode na ucet.Aktualna ponuka je vzdy na picasaweb.


Rekonštrukcie bytov/domov

Realizujeme kompletné rekonštrukcie bytov a rodinných domov. V rámci kompletnej rekonštrukcie Vám zabezpečíme búracie prace, odvoz odpadu, vodoinštalácie, elektroinštalácie, murárske prace, obkladačke prace, maľovanie, stierky, omietky, montážne prace a sadrokartonárske práce.Viac info na tel. č. 0940895272,


predam lada niva

predam lada niva r.v.1988.aj na LPG minimalna kolozia