PRIDAŤ INZERÁT

Gamatky, kúrenie, plyn, plynové kotly, plynoinštalácia

SLUŽBY

Gamatky, kúrenie, plyn, plynové kotly, plynoinštalácia

16.05.2014   Bratislava   

Gamatky, montáž gamatiek, plynové kotly, servis na gamatky, prietokové ohrievače vody. Prevádzam plynoinštalácie a vodoinštalácie. Montáž, dodávka a výmena vykurovacích telies, prietokové ohrievače vody, gamatky, plynové kotly, sporáky – a ich uvedenie do prevádzky. Nastavenie trysiek plynových sporákov, montáž prívodnej hadice plynu. Montáž plynových rozvodov a vykurovacích systémov.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Dušan Hlubík  Telefón: 0903717162Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 181Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Nedeľa, 15.9.2019
Jolana

Vyberáme z vašich inzerátov:


Videoprodukcia Svadobný kameraman

Našou snahou je poskytovanie kvalitných služieb v oblasti videa a reportážneho videa. Disponujeme dlhoročnými skúsenosťami, profesionálnou videotechnikou a nadšením pri tvorbe každého nového záberu. Prezrite si prosím našu ponuku služieb.


Alice

Kocourku, jmenuji se Alice, možná na to nevypadám, ale jsem přísná profesorka na vysoké škole. Je tady tak moc krásných studentů a já jsem po každé přednášce tak nadržená, že se sotva ovládám! Zamknu se do kabinetu a hraji si se svojí kundičkou. Chceš o tom vyprávět? Tak mi napiš! Napiš na MN(mezera)A a tvuj text, odešli na číslo 7804 a čekej na moji odpoveď. Nebo zavolej na 0900405000 cena volaní 1 eur/min. SMS CHAT je pro starší 18 let! Cena kazdej odpovednej SMS je 1.60 EUR s DPH. Provozuje: Starlink Media s.r.o., PO BOX 19, 341 01 HD


Šikmý roldor,ideálné do 80 Centimetroveho rohu.

Keď vidíme zakazníka šťastného a vyčaríme mu úsmev na tvári, je to pre nás ako keby sme získali niečo veľmi hodnotného.Možno máme väčší pocit radosti, ako samotný zákazník :) Vieme že sme odviedli kus kvalitnej práce. Aj keď je to pre nás už samozrejmosť, vždy sa tešíme so zákazníkom z výrobku na mieru. STOLARSTVO-IN vzniklo z jedného jediného dôvodu, in znamená, že sme iný ako bežné stolárstva. In vystihuje kvalitu, pochopenie pre detaily, prispôsobenie sa zákazníkovi, cenová dostupnosť, skúsenosti, proste práca, ktorá nás baví.


zvárač, zámočník

Hľadáme zváračov a zámočníkov na prácu na Slovensku. U zváračov je potrebné osvedčenie 135 a/alebo Z-M1.U zámočníkov Z-M1 výhodou.Ide o prácu na živnosť.Nutnosťou je vedieť čítať výkresovú dokumentáciu. Ďalšie informácie Vám poskytneme na tel.č. 0918 856 689 alebo 0918 181 155.