PRIDAŤ INZERÁT

Potrebujete vyplatiť dlhy, exekúcie ?

SLUŽBY

Potrebujete vyplatiť dlhy, exekúcie ?

16.05.2014   celá SR   

Hrozí Vám dražba pre nesplatené dlhy? Máte dlhy a exekúcie, ktoré nedokážete splácať. Volajú Vám Vaši veritelia a vyhrážajú sa Vám. S nami neprídete o strechu nad hlavou. Sme tu pre Vás. Pošlite nám sms na číslo 0948 10 10 38 v tvare – meno, priezvisko, PSČ. Zavoláme Vám spätne do 24 hodín.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Mária  Telefón: 0948101038Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 116Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Nedeľa, 22.9.2019
Móric

Vyberáme z vašich inzerátov:


Vybudujte si svoje podnikanie

Podnikáme v oblasti komplexnej starostlivosti o človeka, zdravie, prevenciu, dobrú kondíciu a spomaľovanie znakov starnutia. Ide hlavne o prácu v poradenstve, obsluhe klientov, uzatváraní objednávok, zákazníckom servise a o prácu organizačného charakteru pri rozvoji našich obchodných aktivít.


OPISOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV

OPISOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV – OPISOVANIE, ROZMNOŽOVANIE, ROZPOSIELANIE A SPRACOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV. VYKONÁVANIE ADMINISTRATÍVNYCH ÚLOH NA ZÁKLADE POKYNOV. ZÁROBOK 500 € / MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANI, ŠTÚDIU, MD A DOCHODKU.


Starožitný Gobelín

Predám starožitný GOBELÍN s polovníckou tematikou /mierne poškodenie vpravo dole/.Cena 50 €ur Tel.0915636440


pitbull

Predám šteniatka pitbulla, 3 psíky a 2 fenky.Jeden psík je sfarbením blue nose, na prvých troch fotkach sú psy, posledné dve sú feny. Rodičia - otec s PP, matka po rodičoch s PP. Možnosť vidieť oboch rodičov. Šteniatka sú narodené 19.5.2014, odčervené , očkované. Možný odber ihned. Cena dohodou.