PRIDAŤ INZERÁT

Hudba pre všetkých

HUDBA, UMENIE

Hudba pre všetkých

06.05.2014   celá SR   

Trojčlenná hudobná skupina pôsobiaca na Slovensku a Cesku, vás zabavý na vašej svadbe, plese alebo rodinnom výročí. Máme velký repertoár piesní pre mladých aj starších, kvalitnú zvukovú a svetelnú aparatúru. Vaša spokojnost je naším cielom...

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Maroš  Telefón: 0903319167Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 164Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Sobota, 15.12.2018
Ivica

Vyberáme z vašich inzerátov:


Pracovná príležitosť

Nemá pre Vás trh práce miesto vďaka veku, ste mamička s malými deťmi alebo na materskej, absolvent bez skúseností alebo jednoducho hľadáte zmenu? Pracujte sami pre seba v oblasti wellness priemyslu. Možnosť pracovať na hlavnú činnosť alebo aj popri zamestnaní.


Práca na doma na privyrobenie

Ponúkam prácu na doma - možnosť privyrobiť si z pohodlia domova pomocou Vášho počítača. Vhodné pre študentov, mamičky na materskej, dôchodcov alebo aj popri zamestnaní. Práca je veľmi jednoduchá.


latrinu

Predam alebo vyrobim novu zahradnu latrinu,WC ma otvaratelnu zadnu cast (netreba kopat jamu),obsahuje aj umele sklopne sedadlo,sindel,mozete si vybrat farebne prevedenie


Ionizátor vody - Elixír zdravia

Ionizátor vody Alkaline-x je jedným z najpredávanejších ionizátorov vody na Slovensku. Je extrémne populárny pre svoju neoceniteľnú praktickosť, dizajn a vysokú kvalitu. Zariadenie má platné certifikáty zdravotníckej pomôcky v Južnej Kórei. Účinky ionizovanej vody: - Všetky alergie. vrátane sennej nádchy - Prevencia rakoviny hrubého čreva (Rakovinovým bunkám sa nedarí v zásaditom prostredí. ) - Srdcové ochorenia - Vysoký krvný tlak a zlý krvný obeh - Obezita, atd. . . Email komunikácia nonstop.