PRIDAŤ INZERÁT

Práca pre mužov v CZ - Lakovník/lakovač

PRÁCA

Práca pre mužov v CZ - Lakovník/lakovač

28.04.2014   Česká republika   

Ponúkame prácu pre mužov v ČR / České Budejovice. Ide o prácu v strojárenskom priemysle - lakovňa (lakovanie práškové, vešanie a skladanie výrobkov z lakovacej linky) prax nutná. Mzda: 90-100Kč/hod. v čistom, ubytovanie zabezpečené a hradené. Nástup možný ihneď. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na tel.č.

Bez ceny

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: PERSONÁLNY SERVIS  Telefón: 0915243545Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 253Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Utorok, 19.3.2019
Jozef

Vyberáme z vašich inzerátov:


Splawn Nitro 100/50 watt boutique amp head w/ footswitch

Immaculate condition - no rips in vinyle 100 watts - w/ half power switch to 50watt Channel 1 (clean) - independent EQ and gain controls Channel 2 (overdrive) - resonance control, solo boost, OD1 (rhythm) /OD2 (lead) mode 3 Button Footswitch - 1 Clean/Overdrive - 2 OD1/OD2 - 3 Solo Boost Series Effects Loop - w/ true-bypass and adjustable +4db/-10db switch Loop Volume Control for low volume playing. Impedance Selector - 4/8/16 ohms Main Voltage Selector - 120, 220, 230V


Práca na doma na privyrobenie

Ponúkam prácu na doma - možnosť privyrobiť si z pohodlia domova pomocou Vášho počítača. Vhodné pre študentov, mamičky na materskej, dôchodcov alebo aj popri zamestnaní. Práca je veľmi jednoduchá.


Simona

Ahojky, říká se, že tichá voda břehy mele... Já jsem taková ta tichá voda, ale v sexu, když mě pořádně nažhavíš to umím pořádně rozjet!! Troufneš si? Napiš mi něco vzrušujícího a já na tebe pořádně vystrčím svou kundu... Pojď mi jí opíchat!! Chytni mě za kozy a pořádně je zmáčkni! Vezmi si mé bradavky a saj je! Tak na co ještě čekáš? MN(mezera)SIMO a tvuj text, odešli na číslo 7804 a čekej na moji odpoveď. Nebo zavolej na 0900799123 cena volaní 2 eur/min. SMS CHAT je pro starší 18 let! Cena kazdej odpovednej SMS je 1.60 EUR s DPH. Provozuje: Starlink Media s.r.o., PO BOX 19, 341 01 HD


Privyrobenie z pohodlia domova.

Príležitosť, kde si môžete privyrobiť peniaze naviac. Činnosť je možné vykonávať z domu vo voľnom čase , bez toho aby ste ohrozili Vaše zamestnanie. Náplňou práce je maloobchod a starostlivosť o klientov. Pre záujemcov funguje rozsiahly podporný systém.