PRIDAŤ INZERÁT

Práca pre mužov v CZ - Lakovník/lakovač

PRÁCA

Práca pre mužov v CZ - Lakovník/lakovač

28.04.2014   Česká republika   

Ponúkame prácu pre mužov v ČR / České Budejovice. Ide o prácu v strojárenskom priemysle - lakovňa (lakovanie práškové, vešanie a skladanie výrobkov z lakovacej linky) prax nutná. Mzda: 90-100Kč/hod. v čistom, ubytovanie zabezpečené a hradené. Nástup možný ihneď. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na tel.č.

Bez ceny

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: PERSONÁLNY SERVIS  Telefón: 0915243545Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 240Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Sobota, 20.10.2018
Vendelín

Vyberáme z vašich inzerátov:


predaj ready-made s.r.o. AKCIA

Ponúkame Vám na predaj uvedené READY MADE spoločnosti. Tieto spoločnosti boli založené iba za účelom ďalšieho predaja a preto nikdy nevykonávali žiadnu obchodnú činnosť. Nemajú žiadne pohľadávky ani záväzky, čo je v plnej miere garantované našou spoločnosťou. Základné imanie je splatené v plnej výške. Cena je uvedená vrátane všetkých poplatkov.


kupim!!!

KUPIM!!!! Klasicke pletivo vyska 2m, stlpiky 2,5m - 3m,unimobunku , osb -dosky ,sudy plastove , alebo ocelove 200L , koterec pre vacsieho psa.cena dohodou


ponukame rodinnu dovolenku v horach na chate

ponukame klientom rodinnu dovolenku v krasnom prostredi Strazovske vrchy obec Latkovce .Chata je 5 miestna dobre vybavena spotrebicmi parkovanie pri chate na ohradenom pozemku na pozemku je rybnik . Pod chatou je vinarnicka na posedenie pri chate je terasa na sedenie vnutorny a vonkasi krb .na pozemku je travnate ihriskona ktorom je mozne hrat tenis, volejbal nohejbal.Tyszdeny pobyt -cena 250 eur vikendovy pobyt 70 eur


modeling

MAL BY SOM ZAUJEM O PRACU - FOTENIE ( NIE EROTIKA) OBLECENIE MODA.... ATD... max v spodnom pradle. FOTO MOZEM POSLAT CEZ EMAIL.