PRIDAŤ INZERÁT

robím gélové nechty lacno

ZDRAVIE

robím gélové nechty lacno

26.04.2014   Banská Bystrica   

Chceš mať krásne nechty? Tak ma navštív! Robím modeláž gélových nechtov a venujem sa tomu 3 roky. Sídlim v Slovenskej Ľupči t.j 10km od Banskej Bystrici smer Brezno. Pozri si moje fotky a ak budeš mať záujem tak ma kontaktuj :)

10 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Majka  Telefón: 0907441677Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 130Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Utorok, 16.7.2019
Drahomír

Vyberáme z vašich inzerátov:


Ponuka administratívnej práce

Ponúkame vám jedinečný spôsob zárobku z domu cez internet. Práca je vhodná pre všetkých od 16 r. pokiaľ ovládate aspoň základy práce na počítači a máte pripojenie na internet. Náplňou práce je spracovanie reklamných dokumentov – opisovanie, rozmnožovanie, rozposielanie a celkové spracovanie reklamných dokumentov. Zárobok 500 € / mesačne. Zaškolíme. Pre celé Slovensko, od 16 rokov. Ponuka vhodná aj popri zamestnani, štúdiu, MD a dôchodku.


Sibiřský husky štěňata pro přijetí

Sibiřský husky štěňata pro přijetí Vynikající kvalita Siberian Husky. Vynikající barvy a označení. Dobré uši a ocasy, a pěkné a robustní. Přinesl s dětmi a velmi dobře socializovaná. Zvýšený na královské psí. Odčervená k dnešnímu dni. Všichni budou odcházet s čtyři týdny zdarma pojištění. Existuje více než 30 šampionů mezi rodokmeny rodičů, jejich vynikající vrhy. Jsou připraveni na nový domov, takže zájemci by neměli váhat kontaktovat pro více obrázků a detailů.


Ponúkam maľovanie obrazov na zákazku

Ponúkam maľovanie obrazov na zákazku (portréty, rodinné portréty, rôzne tematické obrazy do súkromného aj pracovného prostredia), prípadne maľovanie priamo na steny.


- Privyrobte si z domu cez PC -

Jednoduchá práca cez počítač pre každého kto ovláda základne veci cez počítač. Začať môžete úplne zdarma bez registračných poplatkov ihneď.