PRIDAŤ INZERÁT

tesar-pokryvac,stolar,elektrikar,obkladaci a ine profesie DE

PRÁCA

tesar-pokryvac,stolar,elektrikar,obkladaci a ine profesie DE

23.04.2014   Zahraničie-iné   

Ponukam pracu na nem.HPP -tesar-pokryvac,elektrikar,stolar-surne,dalej hladam 4 obkladacov-praca na ZL-surne.V ponuke volne prac.miesta pre instalaterov,zamocnikov,soferov,murarov a ine profesie-vykon prace cele Nemecko.Potrebne su minimalne lepsie zaklady nj. Pri zaujme prosim zaslite nam Vas zivotopis .

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: interconsult  Telefón: neuvedenýKontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 131Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Štvrtok, 18.4.2019
Valér

Vyberáme z vašich inzerátov:


Travnaty porast

Predam pozemok v Pezinku travnaty porast 3885 m2 pri lese nad vynohradmi.Jeto rovina,pristupova cesta je lesna-polna autom.


Lux.Spoločníčky

Vážené dámy, prezentujte sa ako luxusná spoločníčka a staňte sa finančne nezávislou. Ponúkame vám vytvorenie veľmi úspešnej prezentácie za účelom sprevádzania klientov na najvyššej možnej úrovni. Aké sú naše podmienky a naša ponuka nájdete na stránke.


Práca cez počítač - vyhľadávanie členov pre e-shopy

Zaregistrujte sa zdarma na tejto nižšie uvedenej stránke (za registráciu máte hneď 2 €) a môžete vyhľadávať nových členov (kamarátov, priateľov, známych...), za každého máte spolu 4,20 eur. Pri nových členoch nie je podmienka, že musia nakupovať (len ak chcú). Registrácia trvá cca 15 sekúnd. Registračný link - tu: refundo.sk/?ref=62450


Hľadám kolegyňu - LEVICE

Hľadám serióznu a milú kolegyňku na súkromný privát v LV na úrovni. Pracovná doba je vecou dohody..takže pokojne aj študentky :-) O všetkých veciach si rozhoduješ sama. Podrobnosti vysvetlím v maily alebo osobne. Foto s telefónnym číslom a odkiaľ si, mi pošli na email Teším sa!