PRIDAŤ INZERÁT

Upratovanie bytu, domu, tepovanie, umývanie okien

SLUŽBY

Upratovanie bytu, domu, tepovanie, umývanie okien

17.04.2014   celá SR   http://www.anerhaus.sk

Upratovanie bytov a firiem , univerzálna gazdinka, pomocnica do domácnosti, upratovačka do firmy, osvedčená služba pre všetkých pracovne vyťažených ľudí. Pre pohodlie a čistotu vo Vašej firme. Neplytvajte energiou na niečo, čo za Vás môže urobiť niekto iný!

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: ANER HAUS s.r.o.  Telefón: 0948003631Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 235Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Pondelok, 21.10.2019
Uršula

Vyberáme z vašich inzerátov:


* * * Práca na doma na počítači * * *

Ponúkam Vám prácu na doma na privyrobenie cez internet, žiadne vstupné poplatky.


Prace bez investic

Upozorňuji, že nejde o žádnou půjčku, nabízím služný a hlavně reálný přivýdělek, který Vám pomůže. Žádné pohádky o snadném a hlavně rychlém zbohatnutí. Reálný výdělek za skutečně poctivě strávený část na počítači. Jediné co požadujeme jsou základní uživatelské práce na počítači a trpělivost (žádné investice). Ostatní zvládne internet. Jde o propagaci na internetu. Máte-li zájem, ozvěte se a na nic nečekejte.


Na predaj koterec pre psa

Ponúkam na predaj kvalitné pozinkované koterce pre psíkov všetkých plemien a veľkostí,pevné, odskúšané, uzamykateľné. koterec je rozoberateľný. Po dohode možnosť dopravy. Rozmer koterca 2x3m predáva sa so strechou bez podlahy.


jedľa nordmannova, Jedľa kaukazská

Normand fenyő, normandfenyő, nordmann fenyő, nordmannfenyő, karácsonyfa, fenyő, fenyőfa. Abies nordmanniana EXTRA danish: /Jedľa kaukazská: 0.5 meter - 2.7 meter Jedľa nordmannova, Abies normaniana, Jedla normandska Picea Pungens glauca: /Smrek pichľavý, smrek pichlavy, Jedľa bielokôrá: 0.5 meter - 2.7 meter Picea abies, fešný: 0.5 meter - 2.7 meter rovnaké miesto napredaj sadenice abies nordmanniana extra danish 2 age, 3 age, 4 age.