PRIDAŤ INZERÁT

Sibírsky husky

ZVIERATÁ

Sibírsky husky

16.04.2014   Michalovce   

Predám šteniatko sibírskeho huskyho. Modrooké, čistokrvné. Je to fenka, narodená 3.3.2014. Steniatko je odcervené, zaockovane. Ihned k odberu.

130 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Marta  Telefón: neuvedenýKontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 301Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Streda, 21.8.2019
Jana

Vyberáme z vašich inzerátov:


Doplnky výživy na mieru

Firma Mixturam ponúka unikátnu možnosť namiešať si vlastný doplnok výživy presne podľa individuálnych potrieb – vitamíny, minerály, rastlinné extrakty.


chudnutie-erekcia(.)eu

chudnutie-erekcia(.)eu predam kamagra cialis cobra lida meridia reduce sibutramn sibutril top cena originalne produkty doadanie 24 hodin


služby sprievodcu CR

Ponúkam služby sprievodcu cestovného pre CK, agentúry, školy, kluby dôchodcov a súkromné osoby hlavne v štátoch Rakúsko, Nemecko, Maďarsko. Mám platné osvedčenie sprievodca cestovného ruchu.


4/4 husle, sláky 4/4 aj 3/4, obaly, struníky......

Predám 4/4 nové husle. Husle sú určené pre začínajúcich muzikantov, na hobby hranie, na naučenie sa... V cene 65,-€ je slák, obal, kolofónia, ustrojené, nepoškodené husle. ... Ďalej slák 4/4 8 hran. Cena za kus 25,-€ alebo 30,-€. Podľa kvality. A obaly na 4/4 husle. Nové, výborné prevedenie. Pevná rúčka, dva remence. Cena za kus je 32,-€. Posielam aj na dobierku. Cena poštovného a balného je +4,-€. V prípade otázok rád odpoviem.