PRIDAŤ INZERÁT

Pomáháme se zdravím

PRÁCA

Pomáháme se zdravím

15.04.2014   celá SR   http://produkty-okg.webnode.cz/

Hledám do svého týmu 2 lidi, kteří věří přírodním produktům a budou brát tuto práci vážně.Brněnská firma působí na trhu 13 let. Působí i na Slovensku a nově i v Polsku. Požaduji věk nad 18 let,vhodné také pro maminky na mateřské.Ráda uvítám i aktivní důchodce . Marie Sládková 03-011883 nezávislý poradce pro zdraví

Bez ceny

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Marie Sládková  Telefón: neuvedenýKontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 136Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Piatok, 21.6.2019
Alojz

Vyberáme z vašich inzerátov:


Ponuka práce - ŠAĽA - VEČA s nástupom ihneď

Personálna agentúra max ponúka prácu v Šali, ľahká manuálna práca v elektrotechnickom priemysle, výroba komponentov do LDC tv. Platobné podmienky 2,70 hod. + dochádzkový bonus, stravné lístky. Poskytujeme ubytovanie, zálohy, dopravu. 0915998877


Predaj pneumatík

On-line obchod pre pneumatiky, ako nové tak aj prerobene, pre automobily, úžitkové vozidlá, 4x4, offroady, motocykle, veterány, nákladné autá a vopred vyvážené pneumatiky a balíky kompletných kolies, pripravené pre montáž za ceny o 25% nižšie ako v miestnych obchodoch. Doprava zadarmo po celom Slovensku. Objednávky a informácie telefonicky na číslo 0042 1233 456 398.


Pionier

Predam motorku Pionier, pojazdna ale bez papierov.Po generalke motora - novy piest, nove kruzky, pneumatiky, novy lak. Najazdene iba 2500 km.Cena : 450 EUR + dohoda mozna.


Manažér predaja

Práca v kancelárii, práca s klientom, oblasť obchodu a služieb, evidencia , maloobchodný predaj, návrh a aktívna realizácia reklamy, organizačná práca na pobočke, plánovanie, štatistika. Príjem cca800eur. Nie finančné poradenstvo. Je potrebné zaslať životopis na email.