PRIDAŤ INZERÁT

Hladam surne palicov

PRÁCA

Hladam surne palicov

14.04.2014   celá SR   

Hladam palicov na rozpalovanie kotla a zeleznych konstrukcii blizsie info na tel.cisle 0949640609 volat od 19hod-do22hod.Nastup mozny ihned a je to dlhodoba praca

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: jan  Telefón: 0949640609Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 272Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Pondelok, 20.1.2020
Dalibor

Vyberáme z vašich inzerátov:


Nutričný asistent Žilina

Doobsadzujem 2pracovné pozície v obchodnej firme. Práca s klientom, analýzy, zostavovanie individuálnych programov, konzultačné hodiny, evidencia databázy klientov, pohybové štúdio. Životopis zašlite na mail. Bližšie info na pracovnom pohovore.


Stavebné povolenie na kľúč

Vybavujeme stavebné povolenia na kľúč v BA, TT a NR kraji. Zabezpečíme územné rozhodnutie aj kolaudáciu, projektovú dokumentáciu, geodeta a ďalšie služby. Nestrácajte čas na úradoch! mobil: 0903 240 122.


~ ~ ~ Práca na doma na počítači ~ ~ ~

Ponúkam Vám prácu na doma na privyrobenie cez internet, žiadne vstupné poplatky.


Aklimatizované rýchlorastúce stromy Paulownia

Ponúkame na predaj sadenice rýchlorastúceho stromu Paulownia, vypestované na Slovensku a aklimatizované na naše podmienky. Sadenice úspešne vysádzame a zakladáme porasty na poliach. Skladom cca 17 000 ks sadeníc. Výška a obvod rastliny pripravenej a aklimatizovanej na vonkajšiu výsadbu je minimálne 30 cm. V prípade záujmu o neaklimatizované rastliny cena 0,95 eura za kus. Po dohode možnosť osobného dodania.