PRIDAŤ INZERÁT

Ponúkame prácu asisitenta/ky

PRÁCA

Ponúkame prácu asisitenta/ky

13.04.2014   celá SR   

Ponúkame prácu asistenta/ky. Náplň práce: - zadávanie inzercie, - telefonická a e-mailová komunikácia s klientmi (klientov nezháňate Vy), - komunikácia s manažérom, - organizovanie stretnutí pre manažéra. Výhody: - prvotné zaškolenie zdarma, - firemné benefity a zľavy, - možnosť kariérneho rastu, - samostatná, dynamická práca v profesionálnom a príjemnom kolektíve, - motivujúce ohodnotenie oceňujúce aktivitu a pracovný výkon, - práca sa vykonáva z domu, - prácu je možné vykonávať ako hlavnú, alebo vedľajšiu činnosť, popri inom zamestnaní, prípadne popri štúdiu (brigádne), popri M D.

1000 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Andrej Kozovský  Telefón: 0907381692Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 163Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Utorok, 18.12.2018
Sláva, Slávka

Vyberáme z vašich inzerátov:


Kozmetika s Colostrom.

Omladzujete svoju pokožku produktami s Colostrom ? :). Pocit jemnosti, hebkosti a zamatu....


Prenájom veľkého 1 izbového bytu v rodinnom dome

Ponúkame na prenájom 1-izbový byt v rodinnom dome v Tvrdošíne. Výmera bytu je 60 m2. Dispozične pozostáva z chodby, 2 izieb, kuchyne, kúpeľne a WC. Prenajíma sa čiastočne zariadený. V kuchyni je kuchynská linka a stôl so stoličkami. Cena nájmu je 260,- Eur vrátane energií. Voľný ihneď. Kontakt na makléra 0910946602.


Asistent/ka pre administratívu a reklamu

Medzinárodná obchodná spoločnosť hľadá pracovníkov do administratívneho oddelenia, ktorí sa budú podieľať na každodenných operatívnych bodoch súvisiacej s administratívnou prácou, tak ako na aktuálnych projektoch z oblasti riadenia ľudských zdrojov / nábory, vzdelávanie a starostlivosť o pracovníkov / -starostlivosť o chod kancelárie -komunikácia s klientom -zadávanie cielenej inzercie -úzka komunikácia s manažérom -príprava obchodných stretnutí -komunikácia s obchodnými partnermi -aktívna telefonická komunikácia so zákazníkmi - príjem a spracovanie objednávok. -možnosť práce z domu i z kancelárie. -karierny rast. -kompletne zaškolenie. -práca v mladom a dynamickom kolektíve.


Pycnogenol- Vyhladzovač pokožky 60tbl.

Pycnogenol chráni pokožku pred vznikom vrások a doslova ich vyhladzuje, chráni kolagén a elastín pred poškodením. Kolagén v prípravku tvorí až 75% pokožky a zodpovedá za jej pružnosť a zdravie. Pycnogenol účinne pôsobí nie len v povrchových, ale aj v hlbokých vrstvám pokožky, čím ďaleko predstihuje účinky krémov a emulzií v boji proti tvorbe vrások a škvŕn na pokožke. Vitamín C v prípravku prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii pokožky a k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Viac info na 00421-254777817