PRIDAŤ INZERÁT

Vypilovanie, spilovanie, úprava drevín

SLUŽBY

Vypilovanie, spilovanie, úprava drevín

03.04.2014   celá SR   http://gardenica.webnode.sk/

Ponúkame vám komplexný servis ohľadom spisovania stromov drevín krikov úpravy trávnikov s modernou technológiou tak výbavou aj tam kde iný nelezú, či na zemi alebo vo vzduchu hlavne pre vašu spokojnosť a bezpečnosť. Spilovanie a opilovanie Spilovanie v ťažko dostupnom extrémnom teréne Úprava drevín, kríkov a porastov Použitie horolezeckých metód Rizikové spilovanie v blízkosti objektov. chaty, domy, altánky, cesty, ploty) Čistenie žľabov natieranie žľabov ako aj iné čistiace a výškové prace. Pracujeme po celom územy Slovenska Mobil. 0915-435-926

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Jan  Telefón: 0915435926Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 283Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Streda, 23.10.2019
Alojzia

Vyberáme z vašich inzerátov:


* * * Práca na doma cez počítač * * *

Práca na doma na privyrobenie cez internet, žiadne vstupné poplatky.


ČISTENIE POZEMKOV, KOSENIE TRÁVY, PÍLENIE STROMOV

ČISTENIE POZEMKOV, KOSENIE TRÁVY, PÍLENIE STROMOV, VÝRUB STROMOV. Ďakujeme.


Predám vlnitý plech

Predám vlnitý plech pozinkovaný 68 x 200 cm, hrúbka plechu 0,5 mm. Nepoužitý, nový. Cena za jeden kus je 6,50 €. Zabezpečím dopravu.


Asistent a managér pobočiek Žilina cca od 700 e

Doobsadzovanie prac. pozícii pre ambícioznych !! Práca v poradenských kancelárskych štúdiach zameraných na prácu s klientami – CERTIFIK. OSOBNÝ KONZULTANT (v obl. zdravia, výživy, vitality, športovej výživy, krásy a vizáže – maloobchodná práca s klientami, zabezpečovanie reklamy, zostavovanie objednávok – programov a jedálničkov, reklama) a SUPERVIZOR POBOČKY (vedenie prac. tímu – kariérny rast, veľkoobchod, managment). Príjem závisí od pracovnej pozície a vlastnej aktivity – cca od 700 e pri práci 5 hod/denne – až cca 2 000 e. Rekvalifikácia na pozície je zabezpečená.