PRIDAŤ INZERÁT

Luxusná kabelka

OBLEČENIE

Luxusná kabelka

03.04.2014   celá SR   

Ponúkam krásnu novú kabelku na predaj. Farba čierna.

20 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Mirens  Telefón: neuvedenýKontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 202Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Utorok, 18.2.2020
Jaromír

Vyberáme z vašich inzerátov:


Prenájmem priestory

Prenájmem masážne priestory vo Vrakuni, veľmi lacno. TEL:0905 620 545


Predám ochranné sklá na Samsung Galaxy s3 a s3 mini

Ochranné sklo Samsung Galaxy S3(Marble white, Pepple blue): 12€ Ochranné sklo Samsung Galaxy S3 mini(Marble white, Pepple blue): 10€ Padol vam mobil a prasklo vám dotykové sklíčko? Mobil funguje na dotyk perfektne? V mobilshopoch si pýtajú 100€ a viac? Netreba meniť celý displej. Stačí vymeniť dotykové ochranné sklíčko V prípade záujmu je cena za výmenu jednotná 29€ pre všetky modely Samsung Galaxy KW: ochrané sklo, ochranné sklíčko, dotykové sklo, digitizer, predný kryt, ochranný kryt, dotykové sklíčko .


MONEY .... 1 2 3

Mať Money-Money je tak ľahké ako napočítať do 3. Banky Vám vravia nie skúste sa ozvať mne. Do 24 hodín môžete mať peniaze na účte už o jeden jediný deň sa môžete mať lepšie. Chcem nový telefón, nové auto, nové zariadenie do domácnosti alebo len tak isť na dovolenku. Jednoducho mi zatelefonovať alebo napísať par riadkov do E-Mailu. Jednám s Vami na rovinu preto nemajte žiadnu obavu.


- Práca z domu na počítači -

* * * Privyrobte si vyplňovaním prieskumov cez net (aké používate potraviny, kozmetiku, aké sledujete televízie, rádia, časopisy, noviny, weby... prieskumy sú anonymné). Potrebujete: počítač a internet...