PRIDAŤ INZERÁT

Dvere na vw passat B5

AUTO-MOTO

Dvere na vw passat B5

01.04.2014   Stropkov   

Predam dvere na Vw Passat predne prave a zadne prave . Dvere su ako nove v ciernej metalize. Obidve za 100

100 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: M Kovac  Telefón: 0903635702Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 393Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Pondelok, 20.1.2020
Dalibor

Vyberáme z vašich inzerátov:


Arboristika-starostlivost o stromy stromolezeckou technikou

Ošetrovanie stromov Zdravotný rez, bezpečnostný rez, redukčný rez, výchovný rez, dynamické väzby stromov, výsadba stromov, výrub rizikových stromov v urbanizovanom prostredí


Náušnice zo žltého zlata Korai

E-shop Korai ponúka skutočne široký výber zlatých náušníc za bezkonkurenčné ceny. Či už uprednostňujete jednoduché menšie, bezkameňové náušnice, alebo výrazné visiace, či náušnice kruhy, alebo zlaté náušnice zdobené zirkónmi, z našej ponuky si zaručene vyberiete.


Operátor vo výrobe TRNAVA - nástupný bonus 100€

AURUS REAL otvára nové pozície v lisovni, kontrole kvality, montáži. Nástup možný ihneď aj bez praxe. Nástupný plat 700€ po 3 mesiacoch navýšenie na 850€. K tomu Vám preplatíme 1 x v mesiaci cestu domov a späť. Získate tiež ubytovanie zadarmo a príspevok na dopravu. POZOR DO KONCA AUGUSTA NÁSTUPNÝ BONUS 100€ - možnosť získať zamestnanie aj bez praxe - bonusy + príplatky za poobedné, nočné zmeny a nadčasy - zálohy už po týždni - raz mesačne Vám preplatíme cestu domov - zvyšovanie kvalifikácie: certifikáty, školenia - možnosť kariérneho rastu - rôzne firemné akcie (vianočný večierok)


Kvalitné tepovanie v meste Košice a v okolí

Kvalitné hĺbkové tepovanie áut, gaučov, sedacích súprav, kobercov v meste Košice a v okrese Košice okolie. Tepovaním odstránime zažranú špinu, roztoče, prachové častice. Tepovanie vykonávame priamo u vás s profesionálnymi strojmi a čistiacimi prostriedkami značky Kärcher aj v popoludňajších hodinách a počas víkendu. Radi Vám zašleme viac informácií a naše referencie.