PRIDAŤ INZERÁT

PONUKA ADMINISTRATIVNEJ PRACE

PRÁCA

PONUKA ADMINISTRATIVNEJ PRACE

20.03.2014   celá SR   

PONUKA ADMINISTRATÍVNEJ PRÁCE. VYKONÁVANIE ADMINISTRATÍVNYCH ÚLOH NA ZÁKLADE POKYNOV. ZÁROBOK 500 € MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANI, ŠTÚDIU, MD A DOCHODKU.

Zadarmo

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Mikuláš Rigda  Telefón: 0915052850Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 192Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Utorok, 21.1.2020
Vincent

Vyberáme z vašich inzerátov:


Ponuka práce

Ponúkame stabilnú prácu v ČR, Pardubický kraj na pozíciu operátor výroby v elektrotechnickom priemysle. Nutná prax s pájkovaním a čipovaním, dobrý zrak a manuálna zručnosť. Jedná sa o prácu na hlavný pracovný pomer, možnosť práce na nadčasy. Možnosť turnusovej práce. Mzda: 75 kč/hod. Po odpracovaní 80 hod. poskytujeme týždenné zálohy. Práca vhodná pre mužov aj ženy.


Naj.ponuka

----------------------akcia--------------------- ------------------------------------------------ Poecilotheria subfusca low land 6zv. SAMICA Poecilotheria miranda cca 2.5CM TELO SAMICA Poecilotheria smithi cca 3CM TELO SAMICA Poecilotheria tigrinawesseli cca 2.5cm telo SAMICA Poecilotheria vittata 3.5cm telo SAMICA Poecilotheria formosa 2cm telo SAMICA --------------------- 169€---------------------- ------------------------------------------------ omnoho viac druhov, celý cenník mailom alebo na webe


predám testy na právnickú fakultu

Chystáte sa na prijímačky na právo? Uľahčite si to! Ponúkam na predaj minuloročné mnou kvalitne vypracované otázky/testy na prijímacie skúšky na právnické fakulty (hlavne do TT,BB), univerzálne testy, viem poskytnúť aj iné materiály a cenné rady, cena samostatne: otázky do TT 7 eur, otázky do BB 7 eur, univerzálne testy 7 eur, cena spoločne: 15 eur (vrátane poštovného). Pre bližšie info ma kontaktujte na môj mail.


Kadernicky umyvaci box

Predam pouzivany umyvaci box. Box bol uzivany asi rok a pol no je plne funkcny. Vzadu pod umyvadlom je cierny plast tam je prasklinka no niako neprekaza chodu umyvadla. Bateria je zabudovana NETECIE! umyvadlo sa da pripojit zo zeme alebo zo steny. Vhodne do domacej prevacky,pre zaciatocnicky aj do salonu prasklinku nieje vidno zo zadu. Cena od 100e pri vaznom zaujme kontaktujte ma 0902877512