PRIDAŤ INZERÁT

Predám náhradné diely na Renault Megane Scenic 1,6b

AUTO-MOTO

Predám náhradné diely na Renault Megane Scenic 1,6b

20.03.2014   celá SR   

Predám náhradné diely na Renaqult Megane Scenic 1,6 benzín, 79kW, r.v.1999. Kód motora K4MA7. Všetky klampiarske, mechanické a interiérové diely, motor, klíma, 5-stupňová manuálna prevodovka,disky velkosti 15, el. sťahovanie okien vpredu, vzadu manuálne sťahovanie okien.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Zdenko  Telefón: 0905505078Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 177Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Utorok, 20.8.2019
Anabela

Vyberáme z vašich inzerátov:


Angličtina pre vás

Naučím hovoriť po anglicky deti, študentov aj dospelých, pripravím vás na všetky typy skúšok.


Športové potreby pre fitness,tréning,rehabilitáciu

Široká ponuka pomôcok pre aktívny pohyb, športovanie, voľný čas, rehabilitáciu a zdravý život. Ponúkame: balančné pomôcky, činky, gumy a expandre, pomôcky pre fitness, pilates a jogu ,fitlopty, CD,DVD na cvičenie, literatúru o športe a zdravom životnom štýle, zdravotné a rehabilitačné pomôcky, pomôcky pre masáž a akupresúru, pomôcky na plávanie ,ozvučenie pre šport a fitness ,tréningové potreby, potreby pre voľný čas a hry v prírode


Privyrobte si cez internet

Projekt LibertaGia. Žiadne vstupné poplatky, nie je potrebné ani zháňať ľudí, jediné čo potrebujete je trpezlivosť. Tu NIE JE možný rýchly zárobok, no po čase môžete zarábať 5000 eur a viac ročne takže z práce na privyrobenie si sa môže stať druhý plnohodnotný príjem. Práca Vám zaberie 10 minút denne. Viac info cez e-mail.


Oceľový kotol na tuhé palivo lacno

Predám nový, lacný, ale kvalitný oceľový kotol VARMSTAR ToS na tuhé palivo (drevo aj uhlie). Životnosť kotlov 20 r. a viac. Dobrý výkon, super cena: Varmstar ToS-20 (20 kW) 429 EUR, Varmstar ToS-27 (31 kW) 520 EUR, Varmstar ToS-35 (42 kW) 600 EUR. 24-mes. záruka, dovoz (cena dopravy dohodou), celé Slovensko.