PRIDAŤ INZERÁT

Hľadádm tesárov, murárov,železiarov a robotníkov

PRÁCA

Hľadádm tesárov, murárov,železiarov a robotníkov

19.03.2014   celá SR   

Na prácu do ČR -Praha,hľadám tesárov, murárov, železiarov a stavebných robotníkov. Práca v stabilnej spoločnosti. Pravidelná splatnosť faktúr. Seriózny prístup. Tel.č. 0948 828 280

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Skelet  Telefón: 0948828280Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 123Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Nedeľa, 21.7.2019
Daniel

Vyberáme z vašich inzerátov:


Elegantné Hello Kitty hodinky !

Predám elegantné Hello Kitty hodinky pre slečny a dámy v čiernej farbe, tradičný aj netradičný tvar ciferníka obsahuje rôzne obrazce Hello Kitty vo vnútri ciferníka, ciferník zdobený lesklými kamienkami, príp. zdobený remienok, dĺžka remienka 23,5 cm, nastaviteľná aj na iný rozmer, cena už od 3 € !


Starožitný stolík

Ponúkam na predaj krásny, starožitný, kovový stolík v zachovalom stave. Pre bližšie informácie ma kontaktujte na telefónnom čísle: 0905 455 034. Cena dohodou


Práca v kancelárii v Košiciach

Z dôvodu rozširovania kancelárskych priestorov v Košiciach hľadáme mladých a cieľavedomých ľudí na hlavný a vedľajší pracovný pomer, ale aj prácu pre študentov popri škole do kancelárskych priestorov. Náplň práce: administratíva, personalistika, riadenie ľudí, komunikácia, atď. Úspešný manažéri Vám ponúknu možnosť kariérneho rastu aj bez predošlých skúseností vďaka špeciálnemu zaškoľovaciemu systému práce v mladom kolektíve. V prípade záujmu prosím zašlite Váš životopis na mailovú adresu. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.


Vkladanie inzerátov na webové stránky

Ponúkame Vám jedinečný spôsob zárobku z domu cez internet. Práca je vhodná pre všetkých od 18 r. v ČR aj SR, pokiaľ ovládate aspoň základy práce na počítači a máte pripojenie na internet. Náplňou práce je vkladanie reklamných inzerátov na bezplatné webové stránky, prostredníctvom ktorých budete hľadať nových ľudí do rôznych činností. Komplexné informácie o ponúkanej práci Vám radi pošleme mailom.