PRIDAŤ INZERÁT

Spálňová zostava + manželská posteľ

DOMÁCNOSŤ

Spálňová zostava + manželská posteľ

05.03.2014   Poprad   

Predám krásnu spálňovú zostavu z masívu borovice, nepoškodená, ako nová. Zostava sa skladá z troj-dverovej skrine, dvoj-dverovej skrine, komody, z dvoch nočných stolíkov a manželskej postele. Možnosť osobne si ju prísť pozrieť, stačí zavolať. V prípade akýchkoľvek otázok ma môžete kontaktovať buď mailom alebo volať na uvedené tel. číslo. V prílohe prikladám fotky.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Tina  Telefón: 0904080941Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 122Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Štvrtok, 18.4.2019
Valér

Vyberáme z vašich inzerátov:


Inzerce koťat v zahraničí pro CHS (AT, CH, FIN, SV)

Nedaří se Vám prodej Vašich kotěcích odchovů? Zkuste prodat do zahraničí!!! Podám Vám inzeráty v těchto zemích: Česká republika, Slovensko, Německo, Rakousko, Polsko, Itálie, Španělsko, Maďarsko, USA, Kanada, Finsko, Švédsko, Litva, Rumunsko, Anglie a mnoho dalších! Kvalitní a ověřená služba více než 150ti chovatelských stanic i soukromých osob či realitních kanceláří. Více informací včetně odkazu na mé stránky sdělím emailem, telefonicky. RYCHLE, KVALITNĚ, SPOLEHLIVĚ a JEDNODUŠE! Telefon: +420774821492 Najdete mne i na Facebooku.


Kúpim diela od Erdélyi, Bokšay, Kocka a iných.

Bezplatne ocením, poradím a zabezpečím výhodný a bezpečný predaj Vašich obrazov zo 100% právnou zárukou. Som vám k dispozícii pre osobnú, nezáväznú a bezplatnú konzultáciu. V prípade, že ponúkate na predaj väčší súbor predmetov, môžem vás po predchádzajúcej dohode navštíviť i osobne, na mieste, ktoré si sami určíte. K predbežnému odhadu stačí kvalitná fotografia ponúkaných predmetov zaslaná na našu adresu poštou alebo prostredníctvom internetu.


latrinu

Predam alebo vyrobim novu zahradnu latrinu,WC ma otvaratelnu zadnu cast (netreba kopat jamu),obsahuje aj umele sklopne sedadlo,sindel,mozete si vybrat farebne prevedenie


* * * Prieskumy trhu - Práca cez PC a net * * *

Ponúkam Vám prácu na doma na privyrobenie cez internet, žiadne vstupné poplatky. Pracuje sa na počítači a s internetom. Vyplňovanie prieskumov (profesionálne agentúry). Nikoho nemusíte hľadať a oslovovať.