PRIDAŤ INZERÁT

Spálňová zostava + manželská posteľ

DOMÁCNOSŤ

Spálňová zostava + manželská posteľ

05.03.2014   Poprad   

Predám krásnu spálňovú zostavu z masívu borovice, nepoškodená, ako nová. Zostava sa skladá z troj-dverovej skrine, dvoj-dverovej skrine, komody, z dvoch nočných stolíkov a manželskej postele. Možnosť osobne si ju prísť pozrieť, stačí zavolať. V prípade akýchkoľvek otázok ma môžete kontaktovať buď mailom alebo volať na uvedené tel. číslo. V prílohe prikladám fotky.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Tina  Telefón: 0904080941Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 129Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Utorok, 25.6.2019
Tadeáš

Vyberáme z vašich inzerátov:


Prenájom 1,5 izbového bytu - Paláriková ul. Košice

Ponúkam do dlhodobého prenájmu 1 izbový byt zrekonštruovaný na 1,5 izbový v bezprostrednej blízkosti centra mesta. Byt sa nachádza na Palárikovej ulici blízko Auparku na 7. poschodí.Byt má balkón. Obytný dom je zateplený. Byt je zariadený a voľný od 3.8.2014


Ponuka práce Lekár/Všeobecný lekár

Prijmeme Lekára/Všeobecného lekára na vykonávanie ľahkej práce v jeho obore.Najlepšie zo širšieho okolia Dolného kubína.Ponúkame zaujímave finančné ohodnotenie.V prípade zaujmu posielajte životopis na


TOP ponuka pre zváračov CO2

Chceš zmenu a hľadáš si novú prácu? Tak neváhaj a kontaktuj nás! Ponúkame prácu pre skúsených zváračov CO2. Nástup okamžite so zabezpečeným a plne hradeným ubytovaním. Mesačný plat od 38 000Kč/mes. (záleží od vykonanej skúšky pred nástupom) zákonné príplatky, bonusy, prémie. Pre viac informácií nás kontaktujte na čísle 0948 423 461 alebo emailom.


Autodoprava s hydraulickou rukou Žilina

Ponúkam autodopravu s hydraulickou rukou vozidlom MAN TGA 410. Užitočná nosnosť 14,8 t, hydraulická ruka dosah 9,2 m, ložná plocha vozidla 6,2 x 2,5 m. Preprava tovaru a stavebného materiálu po celom území SR. Cena Dohodou 0903 734 900 Žilina.