PRIDAŤ INZERÁT

Lymfodrenáž Pezinok.

SLUŽBY

Lymfodrenáž Pezinok.

25.02.2014   Pezinok   

Zľava : 50% pri kúpe permanentky. Lymfodrenážou sa aktivuje „lenivý“ lymfatický systém, čím zlepšuje metabolizmus celého organizmu a odstraňuje dôsledky nesprávnej životosprávy a nedostatku pohybu, ktoré majú za následok zlú látkovú výmenu. Drenážou sa uvoľnia lymfatické uzliny a spriechodnia tak cievy, čím sa odpadové látky a toxíny prostredníctvom obličiek dostanú z tela von.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Martina SLučiakova  Telefón: 0907480305Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 290Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Pondelok, 16.9.2019
Ludmila

Vyberáme z vašich inzerátov:


- - - Práca na doma cez počítač a internet - - -

Práca, ktorú Vám ponúkam, je nenáročná a vhodná pre každého. REFUNDO je niečo ako LYONESS, registrujte sa a registrujte si ľudí - nič to nestojí a môžete na tom len zarobiť. REFUNDO - za odporúčanie ďalšieho člena (kamarátov, priateľov, známych...) máte spolu 4,20 EUR. Žiadne vstupné poplatky, registrácia je ZADARMO. Nie je nič jednoduchšie. Zároveň ak by ste chceli, tak môžete (nie je podmienka, len ak chcete) kedykoľvek aj nakupovať v obchodoch a eshopoch uvedených na stránke rôzny nový tovar, služby, dovolenky... za veľmi výhodné ceny a zľavy (+ cashback - vrátenie peňazí z nákupov). Registračný link - tu sa zaregistrujte a zarábajte: refundo.sk/?ref=62450 (aby odkaz fungoval vložte ho do internetového prehliadača + enter)


Závitrezná hlava bezpečnostná M24-M64

Na predaj závitorezná bezpečnostná hlava M24-M64 GB5. Nová, nepoužitá, v originálnom balení aj s príslušenstvom. Aktuálny stav viď fotografie. Výrobca WMW Maschinery Company. Miesto uloženia Prešov. cena 850€ s dph Informácie 0917 863 602 alebo priamo na stránke kovonastroje eu


Už nikdy žiadne dlhy!!!

Potrebujete podať osobný bankrot? Ste zadlžení? Bojíte sa o svoj majetok? Pošlite nám meno, priezvisko, PSČ a telefón na 0944 937 440, ozveme sa Vám a do troch dní Vám vieme pomôcť. Nečakajte na exekútora - ten Vás oberie o všetko. Nedotujte úžerníkov!!!


Hľadáme komunikatívnych obch. zástupcov

Hľadáme šikovných a komunikatívnych obchodných zástupcov na predaj úspešných produktov zn. WATERSAVERS, ide o šetriče vody - jedinečný spôsob šetrenia nákladov spojených s využívaním vody. Vysoké finančné ohodnotenie! Viac info: setrenievody.eu Kontakt: Petrík, 0905 637 397